Продовження ремонту: в Луцьку перекриють частину проспекту Соборності

Продовження ремонту: в Луцьку перекриють частину проспекту Соборності

Продовження ремонту: в Луцьку перекриють частину проспекту Соборності
Суспільне Волинь

У Луцьку зупинять рух транспорту від перехрестя з вулицею Воїнів-афганців до кільцевої розв’язки вулиць Єршова, Гордіюк та проспектів Відродження, Соборності.

Рух перекриють із 10:00 4 листопада, – повідомили у відділі транспорту міської ради.

Йдеться про непарну сторону проспекту Соборності. Рух транспорту перекриють у зв'язку з капітальним ремонтом ділянки дороги.

Рух автобусів буде відкритий зустрічною смугою. Тролейбуси № 1, 3, 4, 4а та 5 курсуватимуть без змін. Тролейбус № 2 рухатиметься з проспекту Перемоги на вулицю Карпенка-Карого, через вулицю Конякіна і далі за звичним маршрутом.

Тролейбус № 12 курсуватиме з проспекту Перемоги на вулицю Карпенка-Карого, через вулицю Конякіна на КРЗ і далі за маршрутом. Тролейбус № 15 – із проспекту Перемоги на вулицю Карпенка-Карого, через вулицю Конякіна на КРЗ, через вулицю Єршова на проспект Відродження і далі за маршрутом.

Також тролейбус № 15а рухатиметься із заїздом та розворотом на вулицю Домни Гордіюк,  проспект Соборності й далі за звичним маршрутом.

Рух транспорту на проспекті Соборності зупинять до завершення ремонтних робіт, проте, точної дати у відділі транспорту Луцькради поки не назвали.

Що відомо

  • У зв'язку зі стартом ремонтних робіт на проспекті Соборності наприкінці серпня Луцькрада попередила водіїв про можливі ускладнення руху транспорту.
  • У серпні в обласному центрі Волині стартувала реконструкція площі Героїв Майдану перед відділом державної реєстрації актів цивільного стану.
  • У вересні в Луцьку розпочали капітальний ремонт дороги на проспекті Соборності. 2 вересня лагодити дорогу почали біля кільця поруч із ринком "Північний". Проєктом передбачено два шари асфальтування висотою 8 сантиментів. Ремонтувати дорогу на проспекті Соборності будуть до кінця 2022-го року. Загальна вартість робіт – 27 мільйонів гривень.
  • У жовтні в Луцьку відновили ремонтні роботи по проспекту Соборності, зокрема, на правій частині ділянки від вулиці Чорновола до перехрестя проспекту Молоді. Протяжність дороги – 1,4 кілометра.

Термінові новини та щоденні інформаційні підсумки читайте в Telegram та Viber Суспільного Волині.

Вибір редакції

На початок