Робота підприємців Миколаєва у "червоній" зоні карантину: як працюють магазини

Робота підприємців Миколаєва у "червоній" зоні карантину: як працюють магазини

Робота підприємців Миколаєва у "червоній" зоні карантину: як працюють магазини
Фото: Суспільне Миколаїв

У Миколаєві представники держпродспоживслужби, поліції та районної адміністрації продовжують перевіряти заклади громадського харчування, магазини, розважальні заклади на дотримання карантинних вимог. Перевірки пов'язані із тим, що Миколаївщина перебуває у "червоній" карантинній зоні.

У Миколаєві працюють чотири робочі групи, які щодня перевіряють громадські заклади на дотримання протиепідемічних заходів.

"Перевіряються документи, перевіряються сертифікати вакцинованих, перевіряється санітарно-гігієнічний режим, соціальна дистанція", – розказав заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Юрій Гранатуров.

На вході в один із міських супермаркетів охорона вимірює температуру відвідувачам. Контролери просять адміністраторку показати журнал, у якому ведуться записи. Також звертають увагу на наявність масок та дезінфекторів.

"У нас понад 500 масок, це сто відсотків, навіть більше. Є запас дезінфекційних засобів. Ми розводимо його. Використовуємо і в таблетках, і в пляшках використовуємо, і професійні засоби, на них є також сертифікат", – розказала адміністраторка супермаркету Альона.

Читайте також: "Як працюватимуть миколаївські театри у "червоній" зоні".

Далі перевіряють зоомагазин. Тут зафіксували порушення.

За словами представниці "Держпродспоживслужби" Олени Задверняк, у всіх закладах повинен бути запас масок.

"У вас усього дві маски на один робочий день. Повинно бути три маски, бо кожні три години ви їх міняєте. Також повинен бути п'ятиденний запас масок, ви повинні проводити вологе прибирання з використанням деззасобів", – розказала Олена Задверняк.

Робота підприємців Миколаєва у "червоній" зоні карантину: як працюють магазини
Перевірка зоомагазину в Миколаєві. Фото: Ніна Булах / Суспільне Миколаїв

Порушення карантинних обмежень виявили ще у двох магазинах: не було журналу вимірювання температури, розмітки в півтора метра, недостатня кількість запасу одноразових масок. На власників закладу склали протоколи. Працівники пообіцяли виправитись.

За результатами перевірки третього листопада склали чотири протоколи. Такі перевірки продовжуватимуться допоки не покращиться епідситуація в місті.

Що відомо

  • З 26-го жовтня Миколаївщина перейшла до "червоної" карантинної зони. У регіоні заборонили роботу закладів громадського харчування, розважальних закладів, непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів, фітнес-центрів тощо.
  • За минулу добу в Миколаївській області робочі групи провели 294 перевірки, а саме: 254 заклади торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, 24 заклади громадського харчування, один агропродовольчий ринок, один дитячий дошкільний заклад, один заклад загальної середньої освіти, чотири аптеки та дев'ять салонів краси/перукарень. За результатами перевірок виявили 24 об’єкти, що працювали з порушеннями, складено 24 адміністративних протоколів, надали п’ять приписів про усунення порушень.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram.

На початок