Ілля Марченко втретє поспіль програв у другому раунді тенісного турніру

Ілля Марченко втретє поспіль програв у другому раунді тенісного турніру BTU

Тенісист зрівняв рахунок у другій партії, але поступився у вирішальній.

Перша ракетка України Ілля Марченко не зміг вийти до чвертьфіналу челенджера в італійському Бергамо.

На старті турніру тенісист, який наразі посідає 154-те місце у світовому рейтингу, обіграв італійця Луку Нарді (7:6 (7:1), 6:4).

У другому раунді на нього чекав матч із п'ятою ракеткою турніру й 121-ю – світу, британцем Ліамом Броуді. Це була третя зустріч тенісистів і друга – за цей рік. У 2017-му перемогу в Ноттінґемі здобув Марченко, а цього року в Б'єллі – Броуді. В обох тенісисти справлялися у двох сетах.

Цього разу матч затягнувся на три, і виграв у ньому знову британець – із рахунком 6:4, 4:6, 6:3.

Це третя поспіль поразка Марченка в другому колі після турнірів у Софії та Москві. Щоправда, ті старти належали до основного туру ATP.

Як зіграв Ілля Марченко

Перший сет ішов на рівних до десятого гейму, де британець зробив брейк і повів у рахунку 1:0. На початку другого Марченко одразу взяв подачу суперника. Пізніше тенісисти обмінялися брейками, але українець продовжував лідирувати й узяв партію з першого сетпойнта, зрівнявши рахунок у матчі до 1:1.

У вирішальній партії Броуді зробив ранній брейк і повів 2:0. У третьому геймі зав'язалася боротьба: українець мав одразу п'ять шансів на брейк, але так і не зміг їх реалізувати.

За 2:5 на подачі Марченка британець заробив матчпойнт, проте з першого разу завершити матч українець йому не дав і таки взяв подачу. Але вже наступному геймі Броуді успішно подав на матч, з третього матчболу оформивши перемогу в третьому сеті.

За матч Марченко виконав вісім ейсів і припустився однієї подвійної помилки. Українець продемонстрував низький рівень реалізації першої подачі – лише 49%.

• ATP (челенджер). Бергамо. Другий раунд

Ліам Броуді (Велика Британія, 5) – Ілля Марченко (Україна) – 2:1 (6:4, 4:6, 6:3)

• Востаннє Марченко виходив до чвертьфіналу на турнірах ще в березні: на одному з челенджерів у Б'єллі, де дійшов до півфіналу.
  • У турнірі в Бергамо також бере участь Сергій Стаховський, який повернувся на корт уперше після двомісячної перерви. У стартовому раунді він здолав італійця Маттео Арнальді, а в другому 3 листопада зустрінеться з угорцем Фабіаном Марожаном (№415 ATP).
БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЗимовий спортЛіга чемпіонів