Сім громад Франківщини отримають з фонду соціально-економічного розвитку майже 10 млн грн

Сім громад Франківщини отримають з фонду соціально-економічного розвитку майже 10 млн грн

Сім громад Франківщини отримають з фонду соціально-економічного розвитку майже 10 млн грн
Фото: thegard.city

На Івано-Франківщині сім територіальних громад отримають майже 10 млн грн з фонду соціально-економічного розвитку територій на втілення низки проєктів. Це Калуська, Галицька, Рогатинська, Верхнянська, Букачівська, Брошнів-Осадська та Новицька громади. Гроші спрямують на ремонти, реконструкції та виготовлення проєктно-кошторисних документацій спортивних майданчиків, навчальних закладів та установ.

Про це повідомив народний депутат Едуард Прощук на сторінці у Facebook.

"Розподіл грошей затвердив Кабмін. Їх спрямують на проєкти, що запропонували громади відповідно до своїх потреб", – йдеться у дописі.

Найбільше грошей виділять на капітальний ремонт спортивного майданчика для Калуського ліцею № 10 – 2 477 500 грн (з урахуванням проєктно-кошторисної документації).

Чотири проєкти отримають фінансування на суму понад 1 млн грн. Зокрема, на контейнери для роздільного збору побутових відходів Рогатинській територіальній громаді виділять 1 413 000 грн. На капітальний ремонт побутового приміщення на території Калуського ліцею № 6 спрямують 1 200 000 грн, а на благоустрій та капітальний ремонт території Історико-меморіального музею ім. Степана Бандери, що у селі Старий Угринів, — 1 006 000 грн. Крім того, на реконструкцію роздягальні на стадіоні в селі Майдан Ямницької тергромади з урахуванням проєктно-кошторисної документації виділять 1 050 000 грн.

Установи та заклади громад, на які спрямують гроші:

  • 750 000 грн – на капітальний ремонт спортивного майданчика з встановленням спортивного комплексу Калуського ліцею № 2 на проспекті Лесі Українки, 11 (з урахуванням проєктно-кошторисної документації);
  • 600 000 грн – на капітальний ремонт приміщень Рогатинського ліцею імені Братів Рогатинців (з урахуванням проєктно-кошторисної документації);
  • 520 000 грн – на капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Івана Франка (від буд. № 35) у селі Кадобна Брошнів-Осадської тергромади;
  • 300 000 грн – на виготовлення проєктно-кошторисної документації на добудову до Верхньолипицького ліцею спортивного залу в селі Верхня Липиця Рогатинської тергромади;
  • 250 000 грн – на медичне обладнання для КНП "Букачівська міська лікарня" (AGFA DS 5302 медичний цифровий термопринтер сухого друку рентгенівських зображень).

Сім проєктів отримають по 49 000 грн на виготовлення проєктно-кошторисної документації. Її розроблять для будівництва молодіжного скверу в Рогатині, капітального ремонту спортивного майданчика школи у селі Комарів Галицької тергромади та облаштування спортивного майданчика для школи Верхнянської тергромади. Також – на капітальний ремонт народного дому села Новиця у Новицькій тергромаді, ремонт багатофункціонального спортивного майданчика ліцею № 2 у Калуші, капітального ремонту скверу на площі Героїв у Калуші та на капітальний ремонт парку культури та відпочинку у Рогатині.

Три громади отримають по 30 000 грн. Ці гроші спрямують на виготовлення проєктно-кошторисної документації на капітальний ремонт спортивних майданчиків для Вікторівської гімназії Галицької міської ради та ліцею № 4 у Калуші. Таку саму суму отримає Верхнянська тергромада на капітальний ремонт дитячого майданчика для Негівської гімназії.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок