У лікарнях Івано-Франківщини 53% ліжок зайняті дітьми, які хворіють на COVID-19

У лікарнях Івано-Франківщини 53% ліжок зайняті дітьми, які хворіють на COVID-19

У лікарнях Івано-Франківщини 53% ліжок зайняті дітьми, які хворіють на COVID-19
Главком

На Прикарпатті 53% ліжкомісць у лікарнях зайняті дітьми, які хворіють на COVID-19. Про це на брифінгу повідомила голова Івано-Франківської облдержадміністрації Світлана Онищук.

За її словами, захворюваність серед дітей на коронавірусну інфекцію зросла — за останню добу недугу виявили у п’ятьох.

"Для дітей у наших медзакладах розгорнули 83 ліжка, 44 з них — зайняті. Тобто 53% ліжкомісць зайняті пацієнтами", — сказала Світлана Онищук.

Всього за останню добу медики госпіталізували 208 людей з підозрою чи підтвердженим діагнозом COVID-19. Світлана Онищук каже, що зараз допомогу пацієнтам надають у 23 лікарнях області. У них розгорнули 2 663 ліжка. Доступ до кисню мають 97,7% ліжок.

"У наших закладах, що зараз надають допомогу хворим на коронавірусну інфекцію, є додатково 600 ліжок. Тобто медична система готова надавати допомогу хворим. Також є три медичні заклади, в яких в разі потреби лікуватимуть хворих на COVID-19", — сказала Світлана Онищук.

В області працює 121 пункт щеплень проти COVID-19, дев’ять центрів масової вакцинації та 33 мобільні бригади. Світлана Онищук розповідає, що загалом першою дозою щепилися 27,1% жителів області, дві дози вакцини отримали 17% людей.

Голова облдержадміністрації також повідомила, що нових центрів масової вакцинації не відкривають, тому просить жителів Івано-Франківщини імунізуватися у пунктах щеплень. За її словами, там є достатня кількість вакцин та менші черги.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок