Генштаб працює над залученням добровольчого потенціалу до ЗСУ – Ярош

Генштаб працює над залученням добровольчого потенціалу до ЗСУ – Ярош

Генштаб працює над залученням добровольчого потенціалу до ЗСУ – Ярош
Фото – УНІАН

У Генеральному штабі працюють над організацією залучення добровольців до діяльності Збройних сил України.

Про це у коментарі "Радіо Свобода" сказав радник ексдепутат, екслідер "Правого сектору" Дмитро Ярош, якого напередодні призначили радником головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

"Є вже конкретні проєкти, які вже мною запропоновані головнокомандувачу і він вже має певні плани. Це і залучення добровольчого потенціалу до діяльності Збройних сил України, це і робота з молоддю. Мені ще треба в курс справ увійти, але роботи дуже багато і переконаний, що ми її зробимо", – сказав Ярош.

Він пояснив, що добровольчі батальйони можуть залучити у разі широкомасштабно вторгнення Росії.

"Якщо буде широкомасштабне вторгнення РФ, і воно планується – ми про це знаємо, то добровольці можуть бути задіяні у дуже різних формуваннях, різних аспектах і за різними схемами. Усього не можу говорити зі зрозумілих причин. Але добровольчий потенціал буде задіяний – про це навіть мови немає", – сказав Ярош.

За словами радника Залужного, ідеться про "десятки тисяч потенційних добровольців".

"Коли була ескалація навесні цього року переважна більшість цих людей (добровольців – ред.) була готова стати в стрій добровольчих батальйонів, Збройних сил і так далі. Зараз дуже важливо усе це підсумувати, зорганізувати у напрями".

Що відомо

  • 27 липня президент Володимир Зеленський звільнив головнокомандувача Збройних сил Руслана Хомчака та призначив на його місце генерал-майора Валерія Залужного.
  • 2 листопада Залужний призначив Яроша своїм радником. Що про нього відомо.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок