Нормальні домовленості: Атрошенко не розповів, що йому пообіцяли на зустрічі з Даніловим

Нормальні домовленості: Атрошенко не розповів, що йому пообіцяли на зустрічі з Даніловим

Нормальні домовленості: Атрошенко не розповів, що йому пообіцяли на зустрічі з Даніловим
ФОТО: Суспільне Чернігів

Міський голова Чернігова Владислав Атрошенко відмовився розповідати про деталі домовленостей та обіцянки, які йому дали 1 листопада на зустрічі із заступником керівника Офісу президента Кирилом Тимошенком та секретарем РНБО Олексієм Даніловим.

2 листопада на брифінгу в Чернігівській ОДА, відповідаючи на питання, які компенсації йому пообіцяли представники центральної влади в обмін на непідвищення тарифів на опалення в Чернігові, він сказав:

«Розмова була конструктивна абсолютно і я задоволений результатами цієї розмови. За результатами цієї розмови місто Чернігів більш впевнено пройде опалювальний сезон».

За інформацією Суспільного, яку ми отримали від двох незалежних один від одного джерел, на зустрічі мова йшла про суму компенсації від 250 до 300 мільйонів гривень з державного бюджету, які мають виділити Чернігову за різними статтями видатків. Це додатково до зростання надходжень від податку на доходи фізосіб та акцизу на пальне, яке гарантоване Меморандумом (докладніше про це тут). Владислав Атрошенко цю інформацію прокоментував так.

«Я не знаю, звідки ви взяли цю інформацію. Я хочу зазначити, що це була конструктивна розмова. Не було ніякого тиску на мене, чи погроз, тощо. Була конструктивна розмова, де сторони почули один одного. І я сподіваюсь, що кожна зі сторін дотримається домовленостей, які були досягнуті. Була ділова розмова, я нею задоволений. Домовленості були нормальні, на користь міста Чернігів та його громадян», – сказав Атрошенко.

Нагадаємо, 29 жовтня на засіданні робочої групи у міськраді погодили проект з підвищення тарифів на опалення в Чернігові.

Вартість тепла для абонентів «Облтеплокомуенерго» мала зрости на 37 %, а для ТЕЦ – на 7%. Головна причина підвищення тарифів — ріст ціни на газ.

Того ж дня Президент Володимир Зеленський, під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад в Одесі, сказав, що якщо міський голова Чернігова не зможе впоратися з тарифним питанням самостійно, до його розв'язання долучатиметься центральна влада.

1 листопада під час засідання виконкому підняття тарифів для населення у Чернігові відклали. А згодом Владислав Атрошенко зустрівся з секретарем РНБО Олексієм Даніловим, аби вирішити яким чином компенсувати місту тарифи на тепло.

Читайте також:

Тарифи на опалення для населення в Чернігові підвищувати не будуть, — Атрошенко

На початок