Ефектний соло-гол гравця "Динамо" U19 у ворота "Барселони" в Юнацькій Лізі УЄФА: відео Динамо Київ

Як "Динамо" відкрило рахунок у матчі.

Юнацька команда київського "Динамо" є лідером своєї групи у Лізі УЄФА після трьох турів - в українців 7 очок. У перших трьох матчах найкращим бомбардиром команди був Самба Діалло, який забив три голи.

На другій хвилині четвертого туру - домашня гра проти "Барселони" U19 - саме Діалло відкрив рахунок і забив перший гол киян.

Він отримав передачу на вході в штрафний майданчик з лівого флангу, обіграв одного суперника і з гострого кута наважився на удар - воротар лише споглядав за м'ячем, який від штанги залетів у ворота, 1:0.

Відео голу Діалло у ворота "Барселони" U19

Діалло також встановив остаточний рахунок у матчі - забив четвертий гол "Динамо" на 82-й хвилині.

• Самба Діалло - 18-річний футболіст з Сенегалу, що перейшов у "Динамо" влітку 2021 року. Він є найкращим бомбардиром Юнацької Ліги УЄФА - 5 голів.
  • "Динамо" U19 розгромило "Барселону" з рахунком 4:1.
БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЗимовий спортЛіга чемпіонів