На Полтавщині СБУ виявила склад з небезпечними речовинами

На Полтавщині СБУ виявила склад з небезпечними речовинами

На Полтавщині СБУ виявила склад з небезпечними речовинами
СБУ

У Кременчуцькому районі працівники СБУ знайшли склад з небезпечними хімічними та біологічними матеріалами. Про це 2 листопада Суспільному повідомила речниця обласного управління Служби безпеки України Інна Усова.

сбу токс
У ході проведення слідчих дій на території об’єкту правоохоронці виявили велику кількість отруйних речовин високого класу небезпеки. СБУ

Склад з токсичними речовинами виявили наприкінці жовтня. Він розташований на території одного із державних підприємств у Кременчуцькому районі, говорить речниця Інна Усова. На якому саме – не повідомила.

За словами речниці, небезпечні речовини та біологічні матеріали вилучили та направили на експертизу. Склад, на якому знайшли отруйні хімікати, нині охороняють.

У приміщенні виявили:

  • отруйні речовин високого класу небезпеки;
  • майже 700 одиниць біологічних агентів;
  • близько 15 літрів прекурсорів;
  • близько 20 кілограмів хімікатів невстановленого походження.
сбу токс
Вилучені речовини направлено на експертизу. СБУ

Правоохоронці розпочали кримінальне провадження за статтею «Порушення правил поводження з мікробіологічними токсинами». Санкція – щонайбільше обмеження волі на строк до 3 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років. Нині вирішується питання про відкриття кримінального провадження за статтями «Незаконне виробництво наркотичних засобів» та «Незаконне виробництво сильнодіючих речовин».

На початок