Суд призупинив розгляд справи щодо скасування оренди землі поблизу миколаївського автовокзалу

Суд призупинив розгляд справи щодо скасування оренди землі поблизу миколаївського автовокзалу

Суд призупинив розгляд справи щодо скасування оренди землі поблизу миколаївського автовокзалу
Фото: Суспільне Миколаїв

Господарський суд Миколаївської області не задовольнив клопотання окружної прокуратури Миколаєва. Розгляд справи щодо припинення орендної угоди на земельну ділянку поблизу автовокзала товариством з обмеженою відповідальністю "Алекта" тимчасово призупинили.

На судовому засіданні побував журналіст Суспільного Володимир Степанов.

Адвокатка Інна Салата, що представляє інтереси ТОВ "Алекта", повідомила суд про те, що відповідач подаватиме зустрічний позов щодо визнання дійсною додаткової угоди на оренду земельної ділянки.

З її слів, суд зобов’язаний зупинити провадження у справі у разі об’єктивної неможливості її розгляду.

"У такому випадку провадження зупиняється до набрання законної сили судовим рішенням, від якого залежить вирішення справи", — сказала Інна Салата.

Зі слів прокурорки Еліни Григорян, для призупинення розгляду поточної справи немає підстав.

"Докази у справі подаються на стадії підготовчого провадження. Підготовче провадження тривало протягом двох місяців і ніщо не заважало відповідачу подати відповідні докази до суду на стадії підготовчого провадження, у тому числі заявити зустрічний позов", — сказала Еліна Григорян.

Вислухавши сторони, суд ухвалив тимчасово зупинити провадження у справі №915/991/21.

Що відомо

  • 6 березня 2021 року у Миколаєві, у сквері біля міжміського автовокзалу почали встановлювати огороджувальний паркан. Того ж дня його демонтували невідомі.
  • 19 березня відбувся круглий стіл, під час якого проти забудови виступив депутат Андрій Янтар та представники "Нацкорпусу".
  • 30 червня Господарський суд Миколаївської області відкрив провадження за позовом Окружної прокуратури Миколаєва щодо скасування права оренди земельної ділянки.
  • 25 серпня директор департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції Миколаївської міської ради Андрій Єрмолаєв у інтерв’ю Суспільному повідомив, що орендар щодо подовження орендної угоди не звертався.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram.

На початок