На Луганщині ремонтують дорогу між Сватівським та Старобільським районами

На Луганщині ремонтують дорогу між Сватівським та Старобільським районами

На Луганщині ремонтують дорогу між Сватівським та Старобільським районами
Ремонтні роботи на ділянці автошляху Т-1307, фото Суспільне Донбас

На Луганщині триває ремонт автошляху Т-1307, який з'єднує Сватівський та Старобільський райони. Нині більше десятка одиниць техніки та 30 дорожників працюють поблизу села Травневе.

Про це повідомляє кореспондент Суспільного.

Будинок Олександра Посохова знаходиться у ста метрах від дороги, яку ремонтують. За словами чоловіка, тут він живе вже 10 років, а капітальний ремонт цього автошляху бачить вперше.

"Так, ямкові були ремонти, а щоб капітально – не бачив. Зараз роблять, як кажуть, на совість. Приємно дивитись. Три шари: бетон іде, чи суміш, потім асфальт, а потім ще раз асфальт. Дуже гарно роблять", – розказав чоловік.

Роботи на трасі Т-1307 підрядна компанія "Славдорстрой" розпочала у жовтні. За словами майстра Максима Скуриди, на ділянці довжиною 24,5 км працює більше десятка одиниць техніки та 30 дорожників.

"Цьогоріч планується зробити половину цієї ділянки. Конструкція дорожнього одягу передбачає укладку вирівнювального шару з щебенево-пісочної суміші, також укладку нижнього шару асфальтобетону і накрити лицевим шаром щебенево-мастичним асфальтобетоном. Зараз зроблено 7 кілометрів з запланованих дванадцяти", – розказав Скурида.

Поки працює дорожня техніка рух транспорту не припиняється, автівки їдуть по вільній смузі.

За інформацією голови Луганської ОДА Сергія Гайдая, основні дорожні роботи на трасі Т – 1307 мають виконати наступного року. Загалом планується відремонтувати 150 кілометрів цього шляху, який з'єднує Сватове, Білокуракине, Новопсков, Марківку та Мілове.

На початок