"Дуже смішно": Айвазовська відповіла штабу Терехова

"Дуже смішно": Айвазовська відповіла штабу Терехова

"Дуже смішно": Айвазовська відповіла штабу Терехова
Ольга Айвазовська. Фото: facebook.com/olga.ajvazovska

На позачергових виборах мера Харкова спостерігачі "Опори" працювали на 220 виборчих дільницях, про що в організації є докази — акти про отримання протоколів, фото та відео з дільниць.

Про це у Facebook написала голова правління громадської організації "Громадянська мережа "Опора" Ольга Айвазовська.

"В Харкові відбувається брифінг, на якому повідомляють представники кандидата Ігоря Терехова, що ми виклали протоколи з дільниць, де нас не було. Ну дуже ж смішно, особливо, коли немає чого більше сказати", — написала Айвазовська.

"Друзі, все ж елементарно, є журнали реєстрації на дільницях, є підписи в протоколах, акти про отримання протоколів, є фото та відео з дільниць, є логістика внутрішня організації", — йдеться у дописі.

"Замість того, щоб чинити зараз тиск на організацію спостерігачів, розберіться в себе та спробуйте вийти з ситуації, коли ваш кандидат переміг, зі збереженим обличчям мінімально. Ми повідомили, що в день голосування наші колеги працювали на 220 ДВК в Харкові і з 19, які знаходяться в межах одного району, було встановлено невідповідності в дев'яти протоколах. Нам вже сьогодні телефонували на офіс з цих ДВК з погрозами та ствердженнями, що "там був ваш спостерігач, і він все писав на відео, а тепер у вас є зауваження". Будемо відео публікувати чи може розбиратись в рамках закону та без емоцій?" — написала Айвазовська.

Що відомо

  • 31 жовтня 2021 року у Харкові відбулися позачергові вибори Харківського міського голови, призначені у зв'язку зі смертю Геннадія Кернеса.
  • 1 листопада Харківська міська територіальна виборча комісія визнала обраним мером Харкова Ігоря Терехова, який, за підрахунками ТВК, набрав 50,66%. Це означає, що другого туру не буде.
  • 1 листопада координатор спостереження "Опори" на Харківщині Микола Зінченко звернувся до поліції за фактом можливої фальсифікації протоколів у Новобаварському та Основ'янському районах. Загалом йдеться про 10 дільниць. За його словами, можливо "вкрадені" голоси можуть бути вирішальними у питанні другого туру.
  • 2 листопада "Опора" опублікувала протоколи з виборчих дільниць Харкова, де спостерігачі виявили фальшування протоколів.
  • Штаб Терехова звинувачує "Опору" в однобокості та в тому, що спостерігачів їхньої організації на дільницях не було. В "Опорі" спростовують.
  • Кандидат у мери Костянтин Немічев вимагає перерахунку голосів. Не визнає результатів виборів кандидат Дмитро Маринін. Про фальсифікації також заявляє кандидат Денис Ярославський. Позиватися планує кандидат Михайло Добкін.
На початок