Одеські спортсмени отримали призові місця на чемпіонаті з тхеквондо

Одеські спортсмени отримали призові місця на чемпіонаті з тхеквондо фото: Одеська міськрада

Вихованці одеських дитячо-юнацьких спортивних шкіл №7 та 17 отримали призові місця на відкритому чемпіонаті України з тхеквондо. Про таке повідомили в пресслужбі Одеської мерії.

Змагання проходили з 29 по 31 жовтня в Києві у форматі Всесвітньої федерації тхеквондо. У них взяли участь понад 900 українських спортсменів.

Перше місце в категорії до 40 кілограмів отримав одесит Ділан Марченко. Другі місця в різних вагових категоріях отримали Артем Сорочан, Іван Стоянов та Єва Румак. Всі вони вихованці одеської спортивної школи №7.

Одеські спортсмени отримали призові місця на чемпіонаті з тхеквондофото: Одеська міськрада

Золото у категорії до 37 кілограмів здобула вихованиця дитячо-юнацької спортивної школи №17 Анастасія Волосенко. Срібло отримали Златослава Волосенко та Назар Лукашук.