«Жінка била вчительку ногами». У Дніпрі стався конфлікт між вчителькою та матір’ю учня

«Жінка била вчительку ногами». У Дніпрі стався конфлікт між вчителькою та матір’ю учня

Важливо
«Жінка била вчительку ногами». У Дніпрі стався конфлікт між вчителькою та матір’ю учня
Фото: Unsplash

У 120-ій школі Дніпра стався конфлікт між вчителькою математики та матір'ю учня шостого класу. Остання прийшла в заклад разом зі старшим сином і, за словами директорки школи Любові Рудник, побила вчительку.

Любов Рудник каже, що вчителька математики Марина Владиславівна зараз на роботі, але із пресою спілкуватися не хоче. Сама директорка не бачила конфлікту, описує його, посилаючись на слова колег.

«Пройшла мимо вахтера, відіпхнула, бо не пропускали – масочний режим, дотримання протиепідемічних заходів, йде урок. Відіпхнула, обізвала нецензурно і піднялася на третій поверх. Там, біля кабінету, зустріла вчительку, почала її сварить та говорити на неї нецензурні слова, погрожувати їй, що переламає руки ноги й вб'є її та горло їй розірве. Вчителька сказала їй, що вона буде розмовляти лише в присутності директора школи і повернулася зайти до класу. В цей момент ця жінка починає бити вчительку ногами по сідницях, по ногах і приєднався до цього її повнолітній син», – розповіла директорка.

Лаборантка Ліна Макаренко сиділа на вахті, коли мати учня Вікторія Матях зайшла до школи.

«Я гадки не мала, що в неї буде така агресія, що вона саме йде розбиратися із вчителькою. Я робила їй зауваження, чому без маски, карантин. На що вона мені відповіла, що все це незаконно, та пройшла. Потім на третьому поверсі, що там трапилося, – я сказати не можу, тому що я не бачила», – зауважує співробітниця.

Шкільна медсестра Зінаїда Шпартак каже: після інциденту вчителька звернулась до неї із гіпертонічним кризом. На шкірі у неї були почервоніння, але чи були сліди побоїв – сказати не може, адже синці зазвичай з’являються на тілі не одразу.

Ситуація зі слів матері і її старшого сина

Мати шестикласника Івана Вікторія Матях розповідає: прийшла до школи, аби поговорити з вчителькою, бо молодший син скаржився на знущання. Але, каже Вікторія, вчителька почала нецензурно спілкуватися.

«Ногами вчительку ніхто не бив, ми зайшли, як усі нормальні пристойні люди через центральний вхід. Хотіли поспілкуватися із вчителькою про те, що протягом із другого по шостий клас цькує мою дитина молодшу. Вона почала неадекватно висловлюватись у мій бік, казати, що я ненормальна, що я неправильно виховую своїх дітей, що я така-сяка, алкоголічка, наркоманка, але ж я займаюся спортом і взагалі не п'ю та не курю», – розповіла мати.

Вікторія запевняє, вчителька вчиняла булінг проти обох її дітей, але адміністрація на це не реагувала. Старший син Вікторії – Віталій Хижняк – випускник цієї школи.

«Нічого не казав, але вона почала переходити на особистості стосовно мами, я їй сказав, що вона слідкувала за своїми висловлюваннями. На що вона мені відповіла, щоб я закрив рот – нецензурною лайкою», – заявляє син.

«Жінка била вчительку ногами». У Дніпрі стався конфлікт між вчителькою та матір’ю учня
Школа №120 у Дніпрі. Суспільне Дніпро

Директорка школи Любов Рудник зауважує, що звертались до ювенальної превенції щодо молодшого сина Вікторії. Факт булінгу заперечує.

«Коли немає цього хлопчика в школі, все нормально, діти не скаржаться. Коли хлопчик у школі, діти самі скаржаться, що він їх ображає, мама не звертає уваги на зауваження», – додає директорка.

Що кажуть у поліції

У поліції склали два адміністративні протоколи на матір і сина. За словами речниці Національної поліції в області Ганни Старчевської, родина не стоїть на обліку правоохоронців.

«Вже складено два адміністративних протоколи за статтею 173Дрібне хуліганство, тобто нецензурна лайка в громадських місцях, образливе чіпляння до громадян та інші подібні дії, що порушують громадський порядок і спокій громадян, тягне за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк до п'ятнадцяти діб. Кодексу про адмінпорушення, це дрібне хуліганство, – стосовно мами та старшого брата. Також ми чекаємо на довідку судово-медичної експертизи про тілесні ушкодження, які були завдані», – зазначила представниця поліції.

Ганна Старчевська каже, за цією статтею обом може загрожувати штраф або адміністративний арешт на 15 діб. Вікторія Матях зазначає, що планує подавати скаргу в прокуратуру та доводити факт булінгу проти її дитини.

Читайте також

  • На Херсонщині побились неповнолітні дівчата, поліція порушила кримінальне провадження

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок