Горішні Плавні останніми на Полтавщині почали опалювальний сезон

Горішні Плавні останніми на Полтавщині почали опалювальний сезон

Горішні Плавні останніми на Полтавщині почали опалювальний сезон
УНІАН

У Горішніх Плавнях, що на Полтавщині, розпочали опалювальний сезон. Відповідне розпорядження міський голова Дмитро Биков підписав 2 листопада. Місто Горішні Плавні останнім почало опалювальний сезон у регіоні, розповів Суспільному начальник обласного управління ЖКГ Едуард Рева.

Згідно з рішенням, опублікованим на сайті Горішньоплавнівської міськради, тепло до житлового фонду та закладів соціальної сфери почали подавати з 8:00 2 листопада. Опалювальний сезон у місті почали через зниження температури повітря.

Нині на Полтавщині серед житлового сектору без опалення лише будинки 109-го мікрорайону Полтави, розповів Суспільному начальник обласного управління житлово-комунального господарства Едуард Рева.

За його словами, тепло до закладів соцсфери (а це школи, лікарні тощо) на території області подають за потреби. Для того, аби почати постачання газу, керівництво установ має укласти договір з «Нафтогазом».

Що відомо:

  • Першою на Полтавщині опалювальний сезон розпочала Миргородська громада. 12 жовтня тепло подали до багатоповерхівок і до закладів соцсфери.
  • Від 15 жовтня опалювальний сезон розпочали у Лубенській громаді. Таке розпорядження міського голови опублікували на офіційному сайті громади.
  • Опалювальний сезон у Полтавській громаді за документами розпочали 15 жовтня, але фактично тепло пустили 17 жовтня до лікарень та дитячих садочків. 23 жовтня у Полтаві почали вмикати централізоване опалення у багатоквартирних будинках.
  • За правилами надання послуг із централізованого опалення, тепло до будинків та закладів подають тоді, коли три дні поспіль середньодобова температура не вища за +8 градусів. Рішення про це ухвалюють органи місцевого самоврядування.
  • Жителі 109-го мікрорайону Полтави 1 листопада вдруге вийшли на пікет. Це через відсутність опалення у багатоповерхівках, розповів учасник акції Валерій Горобець. Подати тепло у будинки готове обласне комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» замість міського. Але за умови, якщо отримають угоду про оплату за послугу від «Полтаватепло» , розповів Суспільному речник «Полтаватеплоенерго» Олександр Циганок.
На початок