Тарифи на опалення для населення в Чернігові підвищувати не будуть, — Атрошенко

Тарифи на опалення для населення в Чернігові підвищувати не будуть, — Атрошенко

Тарифи на опалення для населення в Чернігові підвищувати не будуть, — Атрошенко
ФОТО: Суспільне Чернігів

Тарифи на тепло для населення у Чернігові в цьому опалювальному сезоні підвищувати не будуть. Про це повідомив міський голова Владислав Атрошенко.

З його слів, такої домовленості досягнули на зустрічі зі секретарем РНБО Олексієм Даніловим та заступником керівника Офісу Президента Кирилом Тимошенком.

«До честі сторін, розмова була абсолютно конструктивною, в ході якої сторони почули один одного. Тарифи на централізоване опалення для населення в місті Чернігові не зростатимуть та залишаться на рівні попереднього опалювального сезону. Вперше в історії Незалежної України різниця в тарифах теплогенеруючим суб‘єктам буде компенсуватися з місцевих бюджетів. Зустрічно, сподіваюся, на дотримання даного мені слова представниками центральної влади щодо компенсаторів втрат місцевого бюджету», — повідомив Атрошенко.

Які саме компенсаційні виплати пообіцяли представники центральної влади для бюджету Чернігова, Атрошенко не уточнив. Нині Суспільне з’ясовує деталі цих домовленостей і повідомить про них згодом.

Нагадаємо, 29 жовтня на засіданні робочої групи у міськраді погодили проект з підвищення тарифів на опалення в Чернігові, який розглядатиме виконком.

Вартість тепла для абонентів «Облтеплокомуенерго» мала зрости на 37 %, а для ТЕЦ – на 7%. Головна причина підвищення тарифів — ріст ціни на газ.

Того ж дня Президент Володимир Зеленський, під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад в Одесі, сказав, що якщо міський голова Чернігова не зможе впоратися з тарифним питанням самостійно, до його розв'язання долучатиметься центральна влада.

1 листопада під час засідання виконкому підняття тарифів для населення у Чернігові відклали. А згодом Владислав Атрошенко зустрівся з секретарем РНБО Олексієм Даніловим, аби вирішити яким чином компенсувати місту тарифи на тепло.

Читайте також:

Зеленський зробив заяву щодо підвищення тарифів на тепло у Чернігові

На початок