У Харкові для пацієнтів з COVID відкриють лікарню, де не хотіли приймати інфікованих

У Харкові для пацієнтів з COVID відкриють лікарню, де не хотіли приймати інфікованих

У Харкові для пацієнтів з COVID відкриють лікарню, де не хотіли приймати інфікованих
Суспільне Харків

Залізничну лікарню №1 у Харкові готують для роботи з хворими на коронавірус.

Обладміністрація домовилася з "Укрзалізницею", повідомив 2 листопада під час брифінгу заступник голови ОДА Михайло Черняк. За його словами, у лікарні триває підготовка.

"Відбуваються роботи щодо підключення та налагодження роботи 100 потокових точок, найближчим часом лікарня буде працювати у штатному режимі. Ми досягли домовленості з "Укрзалізницею", щоб долучити цю лікарню до роботи з коронавірусом. Вона є дуже важливою для нас, як і філія №2, яка вже працює, бо вона розташована на території Харкова, а ми знаємо, що на території міста найбільша напруга та навантаженість", — сказав Михайло Черняк.

Коли лікарня розпочне приймати хворих на коронавірус, Черняк не уточнив.

За його словами, наразі COVID лікують у 24 медзакладах регіону, розгорнуто 5067 ліжок, з них 3760 зайняті.

Черняк зазначив, що ситуація з коронавірусом у Харківській області напружена, але стабільна.

"За останні дні бачимо зменшення кількості госпіталізацій по швидкій: 150,142, 159, вчора — 165 людей були ушпиталені через виклики екстреної меддопомоги", — повідомив Черняк.

Що відомо

  • 19 жовтня Михайло Черняк повідомляв, що "Укрзалізниця" не хоче залучати філію №1 до боротьби з коронавірусом: "Ще раз наголошую: це право юридичної особи "Укрзалізниці". Вони не хочуть, і керівник цієї філії сказав, що вони не хочуть. Мені особисто медичний директор "Укрзалізниці" сказала, вони не готові сьогодні розгорнути для філії на Харківщині, виходячи з попереднього негативного досвіду".
  • Залізничну лікарню №2 у Харкові залучили до боротьби з COVID з 7 жовтня.
На початок