Волинь від "червоної зони" відділяють декілька показників. Які саме

Волинь від "червоної зони" відділяють декілька показників. Які саме

Волинь від "червоної зони" відділяють декілька показників. Які саме
УНІАН

На Волині перевищенні два індикатори, які не відповідають нормі "помаранчевої" карантинної зони. Показники перевищені за кількістю нових випадків на 100 тисяч населення та за рівнем госпіталізації, — розповіла під час брифінгу заступниця директора обласного центру контролю та профілактики хвороб Лариса Дудковська.

При рекомендованій кількості виявлених нових випадків коронавірусної інфекції за добу — 75 на 100 тисяч населення, на Волині нині фіксують 689 випадків на 100 тисяч населення. Також в області перевищений показник рівня госпіталізації. При нормі 60 людей на 100 тисяч населення за добу, на Волині цей показник становить 105, — зазначила Лариса Дудковська.

Зі слів епідеміологині, ще за двома показниками, Волинь наближається до "червоної" зони. Збільшуватись навантаженість на медзаклади області.

"На сьогодні завантаженість ліжок з киснем вже перейшла рекомендований показник 65 і становить 66, 7. Якщо ще впродовж двох днів наступних буде перевищуватися цей показник, то маємо велику ймовірність потрапити до "червоної" зони", — каже заступниця директора обласного центру контролю та профілактики хвороб.

До перевищення також наближається показник коефіцієнту виявлення нових випадків інфікування. Зі слів Лариси Дудковської, сьогодні він становить 19,8%, з рекомендованих 20%.

Лише позначки двох показників, за кількістю проведених тестувань за добу та динамікою рівня госпіталізації, Волинь не перевищує рекомендовані показники.

Що відомо

  • Попередньої доби на Волині підтвердили 397 нових випадків коронавірусної інфекції. Троє людей померли від ускладнень хвороби.
  • За добу 1 листопада проти COVID-19  в області провели 5 043 щеплення. Першою дозою щепили 3 648 осіб та другою дозою – 1 395 людей..
  • Із 30 жовтня “червоний” рівень епідемічної небезпеки запроваджується на території Житомирської, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Львівської, Хмельницької та Чернігівської областей.
На початок