На Волині проти COVID-19 вже щепили понад 200 дітей

На Волині проти COVID-19 вже щепили понад 200 дітей

На Волині проти COVID-19 вже щепили понад 200 дітей

Станом на 2 листопада на Волині щепили від коронавірусної інфекції 230 неповнолітніх. Про це під час брифінгу повідомила заступниця голови облдержадміністрації Людмила Тимощук.

З її слів, щеплювати дітей в області почали 1 листопада.

"Згідно з наказом МОЗ ми можемо вакцинувати дітей віком 12+. Буквально вчора щепили одну дитину 15 років. Решті вакцинованих 16 та 17 років", — розповіла Людмила Тимощук.

Заступниця голови ОДА додала, що усі діти вакцинуються проти коронавірусної інфекції за згодою батьків. Перед вакцинацією лікарі перевіряють у дитини наявність усіх планових щеплень.

Як розповіла в коментарі Суспільному спеціалістка з педіатрії головного управління охорони здоров'я області Людмила Рожко, неповнолітніх вакцинують лише однією вакциною - Pfizer. Батькам, які хочуть щепити дитину варто звертатися до свого лікаря-педіатра.

Що відомо

  • За останню добу на Волині лабораторно підтвердили 640 нових випадків коронавірусної інфекції. 23 людини померли від ускладнень хвороби.
  • 1 листопада проти COVID-19  в області провели 5 043 щеплення. Першою дозою щепили 3 648 осіб, другою дозою – 1 395 людей. Повністю імунізовані і отримали дві дози вакцини 339 759 волинян.
  • Наприкінці липня Міністерство охорони здоров’я України затвердило рекомендації Національної технічної групи експертів з імунопрофілактики (НТГЕІ) щодо можливості вакцинації дітей віком від 12 років вакциною Comirnaty від Pfizer-BioNTech.
На початок