На рівненському летовищі змінили керівника. Чому так сталось

На рівненському летовищі змінили керівника. Чому так сталось

Ексклюзивно
На рівненському летовищі змінили керівника. Чому так сталось
Fb / аеропорт Рівне

Голова облради звільнив керівника "Міжнародного аеропорту Рівне". У Олександра Якубця, призначеного тимчасово виконуючим обов'язки директора до 1 листопада, закінчився строковий договір. А щоб бути директором летовища, як вирішила раніше облрада, він поки не пройшов погодження у Державіаслужбі, – повідомили Суспільному в облраді.

Розпорядження про звільнення Олександра Якубця голова облради Сергій Кондрачук підписав 1 листопада. Досі він був т.в.о директора за строковим договором. Працювати за контрактом на посаді директора він не може, поки не пройде погодження Державіаслужбою, прокоментував голова обласної ради.

"У рішенні обласної ради від 19 серпня "Про контракт з директором обласного комунального підприємства "Міжнародний аеропорт Рівне" зазначено, що воно набирає чинності після погодження кандидатури Олександра Якубця Державною авіаційною службою України. Цього вимагає Повітряний кодекс України. Оскільки наразі погодження немає, рішення чинності не набрало, відповідно, і контракт з Якубцем підписаний не був", – повідомив Сергій Кондрачук.

Як зазначив голова обласної ради, документи на погодження кандидатури Олександра Якубця зараз перебувають на погоджені в Державіаслужбі. Подальші дії залежать від того, яким буде її остаточне рішення.

Олександр Якубець Суспільному повідомив, що подав документи на погодження після того, як пройшов необхідні сертифікаційні навчання. Зараз він звільнений й не на роботі.

"Коли буде погодження, тоді буде, я не володію такою інформацією. Чекаємо погодження. Все залежить від голови Державіаслужби", – зазначив він.

Виконує обов'язки директора летовища головний інженер підприємства Валерій Рудь.

Що відомо

  • В аеропорту "Рівне" представили т.в.о. директора 2 серпня. Частина колективу летовища підписалась під зверненням до голови облради із проханням пояснити це призначення та вважає, що т.в.о. директора не відповідає вимогам цієї посади.
  • На посаду директора "Міжнародного аеропорту "Рівне" було три кандидати: авіаційний експерт Кирило Новіков, слідчий Львівського територіального управління Державного бюро розслідувань Олександр Якубець та Ігор Насинюк, який керував летовищем до цього.
  • Кандидатуру Олександра Якубця на посаді керівника аеропорту депутати Рівненської облради затвердили на засіданні 19 серпня. Контракт із новим очільником летовища депутати погодили на три роки із заміткою у проєкті, що це рішення набуває чинності після погодження Державною авіаційною службою.
  • Новий очільник Міжнародного аеропорту "Рівне" Олександр Якубець розповів Суспільному про борги летовища, розвиток та найближчі перспективи комунального підприємства.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

На початок