Дві третини пацієнтів з COVID-19 в реанімаціях Франківська не виживають – Марія Бойко

Дві третини пацієнтів з COVID-19 в реанімаціях Франківська не виживають – Марія Бойко

Дві третини пацієнтів з COVID-19 в реанімаціях Франківська не виживають – Марія Бойко
Суспільне Буковина

В Івано-Франківську дві третини тих пацієнтів, які потрапляють в реанімаційні відділення з діагнозом COVID-19, помирають. Про це під час оперативної наради у міського голови повідомила начальниця управління охорони здоров’я Марія Бойко.

"У центральній міській клінічній лікарні за 10 місяців цього року перебували 360 пацієнтів в реанімації, померли 220 людей. Бачимо, що дві третини тих пацієнтів в реанімації не виживають. Це – дуже високий показник, – говорить Марія Бойко. – У міській лікарні № 1 перебували у реанімації 180 пацієнтів, померли 125 хворих. Дуже негативна тенденція, свідчить про недобру ситуацію".

Загалом, за словами Марії Бойко, ситуація із захворюваністю в Івано-Франківській міській територіальній громаді складна. За жовтень медики зафіксували 2 600 випадків коронавірусної хвороби. Марія Бойко каже, що це у 2,5 раза більше, ніж було у березні 2021 року.

Минулого тижня в перинатальному центрі розгорнули додаткові ліжка для пацієнтів двох міських лікарень міста. Начальниця управління охорони здоров’я каже, що до кінця тижня ці ліжкомісця можуть бути заповнені.

"Станом на сьогодні у міські лікарні госпіталізували 380 людей. У ЦМКЛ лікують 204 хворих, завантаженість ліжок складає 80%. В реанімації перебуває 10 людей, шестеро хворих – на СІПАПі. В міській лікарні № 1 є 176 хворих, завантаженість – 85%. В реанімації перебуває семеро пацієнтів, шестеро – на СІПАПі. Велика кількість людей – на кисні: 141 пацієнт в одному закладі, 132 – в іншому", – сказала Марія Бойко.

Начальниця управління охорони здоров’я додала, що в усіх медзакладах 80% ліжок мають доступ до кисню. Середня потреба кисню кожної лікарні – приблизно 2,2 тонни.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок