В Івано-Франківській центральній міській клінічній лікарні не вистачає кисню для хворих на COVID-19

В Івано-Франківській центральній міській клінічній лікарні не вистачає кисню для хворих на COVID-19

В Івано-Франківській центральній міській клінічній лікарні не вистачає кисню для хворих на COVID-19
Суспільне Карпати

В Івано-Франківській центральній міській клінічній лікарні не вистачає кисню для лікування хворих на COVID-19. Про це на оперативній нараді у міського голови повідомив керівник медичного закладу Тарас Масляк.

"Основна проблема на сьогодні — це є нестача кисню, тому що Львівський хімічний завод, який нас постійно забезпечував киснем, в нього — поломки, Калуш — теж свої нюанси. І сьогодні склалася така ситуація, що ми все ж забезпечуємо людей, але так відносно нестабільно. Наприклад, не знаю, скільки мені дадуть кисню на вечір і на завтра", — каже Тарас Масляк.

За його словами, впродовж 1 листопада у центральній міській лікарні розхід кисню склав 1 900 л.

"Для забезпечення киснем наших пацієнтів мені треба на одну годину 100 л, от і можна порахувати — за цілу добу потрібно майже 2,5 тонни кисню", — каже керівник лікарні.

Читайте також: За два дні до "червоної" зони: дві лікарні Івано-Франківська на 100% заповнені хворими на COVID-19

Тарас Масляк розповідає, що в медзакладі були проблеми з нестачею чергового медичного персоналу, проте до роботи залучили працівників медуніверситету та медичних сестер з інших медустанов.

З його слів, ситуація на сьогодні в центральній міській клінічній лікарні є стабільною щодо захворюваності на коронавірус. У медзакладі лікують хворих на COVID-19 у п'яти відділеннях, чотири відділення розташовані у самій лікарні, одне відділення — в перинатальному центрі.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок