Футболісти "Металіста" приймали у Харкові "Альянс" з Липової Долини

Футболісти "Металіста" приймали у Харкові "Альянс" з Липової Долини Фото: ФК "Металіст"

У Харкові на стадіоні "Металіст" лідер чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги – харківський "Металіст" – у матчі першого туру другого кола приймав четверту команду ліги – "Альянс" з Липової Долини.

Господарі у першому колі у п’ятнадцяти матчах святкували дванадцять перемог, два матчі зіграли внічию й один програли. З 38 очками вони йшли на першому місці у турнірній таблиці першої ліги.

Гості зіграли чотирнадцять матчів у першій частині сезону та виїзний матч проти столичної "Оболоні" у команди Юрія Ярошенка в запасі. Липоводолинці у восьми матчах святкували перемоги, два зіграли внічию і чотири програли. Маючи 26 очок вони посідали четверте місце в турнірній таблиці.

У першому турі сезону у Сумах на стадіоні "Ювілейний" харків’яни перемогли "Альянс" з рахунком 2:0. Причому голи Седдік Фарес Балулі забив під кінець матчу, на 79 хвилині матчу, у компенсований арбітром час на 90+1 хвилині гри. Крім того, у тій грі арбітр матчу Олександр Омельченко вилучив двох гравців "Альянсу" – Євгена Непляха наприкінці першого тайму та Руслана Пісного під кінець гри. У тій грі арбітр показав дев’ять жовтих карток.

У першому таймі сьогоднішнього матчу не забила жодна команда. У другому стартові нулі на табло тримались до 74 хвилини коли Євген Підлипенець відкрив рахунок у матчі. На 83 він же встановив остаточний рахунок у матчі – 2:0 на користь "Металіста".