З 1 листопада почали діяти оновлені правила дорожнього руху. Чи готовий Маріуполь до змін

З 1 листопада почали діяти оновлені правила дорожнього руху. Чи готовий Маріуполь до змін

З 1 листопада почали діяти оновлені правила дорожнього руху. Чи готовий Маріуполь до змін
Фото: Суспільне Донбас

З 1 листопада на дорогах почали діяти оновлені правила дорожнього руху, зокрема з’явилися нові дорожні знаки житлової зони, пішохідних доріжок, окремо передбачені дорожні знаки для велосипедистів - це смуги, розмітка та переїзди. Відповідальність за порушення правил залишається без змін 340 гривень.

У Маріуполі велосипедними доріжками обладнанні центральні проспекти Мира, Будівельників та Куїнджі. Щодо інших районів, то там доріжки з’являться наступного року.

"З 2022 року будуть нові проєкти, де буде проводитися ремонтне покриття проїзної частини та тротуарів. В проєктній документації відображатиметься розділена доріжка від проїзної частини, по ній будуть наносити розмітка та встановлювати дорожні знаки", — розповів начальник технічного відділу ККП "Маріупольавтодор" Олексій Процив.

У правилах дорожнього руху для велосипедистів зробили доповнення, що починають діяти з 1 листопада. Це знаки про велосипедний переїзд, суміжний перехід для пішоходів та велосипедистів. Попереджувальні таблички про окрему смугу та напрямки руху велосипедистів.

Також оновлені правила стосуються електроавтомобілів. З’явилися знаки про станції підзарядки, про платні автодороги, острівця безпеки, попередження про нанесення розмітки та концентрації ДТП.

З 1 листопада почали діяти оновлені правила дорожнього руху
З 1 листопада почали діяти оновлені правила дорожнього руху.

"З’являться ще таке поняття як діагональний перехід, такого ще не було: тобто водії на перехресті зупиняються з усіх сторін, а пішоходи переходять не в здовж перехрест, а по діагоналі, з одного кута до іншого", — зазначив речник патрульної поліції Донеччини Андрій Молокоєдов.

Відповідальність за порушення вимог дорожніх знаків та розмітки залишається без змін - 340 гривень.

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок