"Фото з Інтернету не коментуватиму", — голова районної ТВК про "фальсифікацію протоколу"

"Фото з Інтернету не коментуватиму", — голова районної ТВК про "фальсифікацію протоколу"

"Фото з Інтернету не коментуватиму", — голова районної ТВК про "фальсифікацію протоколу"
Суспільне Харків

Голова Основ'янської ТВК Євген Ємець відмовився коментувати фото протоколів, які оприлюднили спостерігачі "Опори", яка може свідчити про ймовірний факт фальсифікації протоколу.

Ємець сказав Суспільному, що не вивчав матеріалів "Опори". З дільниці, про яку йдеться, усі матеріали прийняли, зауважень не було, сказав Ємець.

"Я його не бачив, коментувати якесь фото в Інтернеті не можу і не буду", — сказав голова комісії Основ'янського району.

"До нас ніхто не звертався з протоколом-копією, яку вони отримують на дільниці. Я тільки знаю про це з Інтернету. Фото я бачив, до мене підійшли поліцейські, які хотіли взяти пояснення, вони мені надали фото, я навіть не дивився це на сайті — я його не роздивився. Якби "Опора" передала б нам цей документ, ми могли б його перевірити: дійсність печатки, дійсність підписантів, тоді можна було б щось говорити", — казав Євген Ємець.

Основ'янська комісія ще не готова передати документи до міської ТВК, сказав голова районної ТВК. На двох дільницях перераховували голоси.

"Міській комісії результати ще не передали, ми тільки закінчили перераховувати останню дільницю, у нас було дві дільниці, які ми відправили на перерахунок голосів", — сказав Ємець.

Чи будуть перераховувати голоси на дільниці, щодо якої "Опора" зафіксувала можливе порушення, Ємець відповів: "Тільки через міську, вона може чи сама перерахувати, чи нас зобов'язати".

Що відомо

  • Спостерігачі "Опори" зафіксували можливий факт фальсифікації протоколу в Основ'янському районі: на засіданні дільничної виборчої комісії №631675 (пр. Лиманський) спостерігач "Опори" отримав протокол, у якому Терехов набрав 246 голосів, але під час засідання Основ'янскої ТВК дільничий оголосив інші цифри, кількість голосів за Терехова збільшилася.
На початок