Від початку 2021 року на Миколаївщині до служби зайнятості звернулися 57 тисяч людей

Від початку 2021 року на Миколаївщині до служби зайнятості звернулися 57 тисяч людей

Від початку 2021 року на Миколаївщині до служби зайнятості звернулися 57 тисяч людей
Фото: Суспільне Миколаїв

Від початку 2021 року до обласної служби зайнятості звернулися понад 57 тисяч людей. З них 38 тисяч мали статус безробітного. Натомість роботодавці області подали заявки до служби зайнятості на 1800 вакансій. Це на 15 відсотків більше ніж у 2020 році.

Про це в ефірі Українського радіо: Миколаїв розповіла начальниця відділу організації профорієнтації Миколаївського обласного центру зайнятості Наталія Русанова.

За словами фахівчині, більшість вакансій налічується на підприємствах переробної промисловості (19 відсотків), у сфері транспорту (14,5 відсотків), освіти (майже 12 відсотків) та серед установ оптової та роздрібної торгівлі (понад 8 відсотків).

Наталія Русанова розповіла, що до служби зайнятості звертаються переважно люди з вищою та професійно-технічною освітою.

"Більша частина – це жінки, 64 відсотки, та 36 відсотків – це чоловіки. Якщо брати вікові групи, то майже 30 відсотків – це молодь, люди до 35 років. 29 відсотків складають люди від 35 до 44 років і 42 відсотки – це люди, яким понад 45 років", – говорить Наталія Русанова.

Читайте також: "На Миколаївщині у 2021 році налічується понад 17 тисяч вакансій. Які з них мають найбільший попит"

Крім того, Наталія Русанова повідомила, що обласна служба зайнятості з вересня 2021 року почала здійснювати професійний відбір кадрів на замовлення роботодавця з використанням спеціальної цифрової програми, що дозволяє сформувати рейтинговий список кандидатів відповідно до заявлених компетенцій, якими мають володіти працівники.

Станом на 29 жовтня, понад 800 безробітних, за словами Наталії Русанової, вже пройшли такий відбір.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram.

На початок