Оскарження вироку Пустинському: колегія суддів Рівненського апеляційного суду взяла самовідвід

Оскарження вироку Пустинському: колегія суддів Рівненського апеляційного суду взяла самовідвід

Оскарження вироку Пустинському: колегія суддів Рівненського апеляційного суду взяла самовідвід
Суспільне Рівне

Троє суддів Рівненського апеляційного суду, які ведуть справу Віктора Пустинського, 1 листопада заявили про самовідвід. Зі слів голови суддівської колегії Святослава Гладкого, у них є постійні робочі контакти із суддею міського суду Петром Денисюком, який водночас є потерпілим у цій справі.

Колегія Рівненського апеляційного суду 1 листопада мала розглядати скаргу обласної прокуратури на вирок Сарненського районного суду Рівненської області від 29 липня 2021 року.

Ідеться про справу Віктора Пустинського, якому Сарненський райсуд присудив чотири роки і два місяці в'язниці. Його визнали винним у трьох злочинах: хуліганстві, підпалі авто і незаконному зберіганні зброї. Його також визнали невинним у замаху на вбивство судді Петра Денисюка та пошкодженні будинку депутата Юрія Осіпчука. Поки триває апеляція Віктор Пустинський перебуває у слідчому ізоляторі.

Троє суддів Рівненського апеляційного суду, які ведуть справу Віктора Пустинського заявили про самовідвід. Зі слів голови суддівської колегії Святослава Гладкого, у них є постійні робочі контакти із суддею міського суду Петром Денисюком, який водночас є потерпілим у цій справі.

"Кожним суддею із суддів колегії заявлено самовідвід у цьому провадженні з тих підстав, що в силу службових стосунків кожен з суддів спілкується з одним із потерпілих у цьому провадженні Денисюком, який є одночасно як суддею, так і головою Рівненського міського суду. Будь-яке ухвалене нами рішення може вважатись однією зі сторін упередженим. А це – підстава для касації у Верховному суді", – пояснив позицію суддів Святослав Гладкий.

Зі слів прессекретарки Рівненського апеляційного суду Олени Кузьменко, після самовідводу суддів справу Віктора Пустинського, ймовірно, передадуть на розгляд до апеляційного суду однієї з сусідніх областей.

Що відомо

  • Ексбійця "Французького легіону" судитимуть за замах на рівненського суддю.
  • У Рівному поліція розкрила замах на суддю: підозрюваний попався на іншому злочині.
  • Голова суду Петро Денисюк вперше прокоментував на камеру замах на себе.
  • У Рівному обстріляли будинок голови міського суду.
  • У центрі Рівного підпалили машину, підозрюваного впіймали.
  • Віктор Пустинський, якому оголосили про підозру в підпалі авто та незаконному зберіганні понад десяти тисяч боєприпасів, потрапив до лікарні.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

На початок