ОАСК розблокував аукціони на закупівлю електроенергії з Росії та Білорусі — Укренерго

ОАСК розблокував аукціони на закупівлю електроенергії з Росії та Білорусі — Укренерго

ОАСК розблокував аукціони на закупівлю електроенергії з Росії та Білорусі — Укренерго
Фото: УНІАН

Окружний адміністративний суд Києва (ОАСК) скасував рішення про призупинення аукціонів на імпорт електроенергії.

"Окружний адміністративний суд Києва задовольнив клопотання НКРЕКП про скасування заходів забезпечення позову "ДТЕК Західенерго", які спричинили вимушене призупинення всіх аукціонів з розподілу доступу до пропускної спроможності міждержавних електромереж. Текст ухвали про скасування забезпечення позову можна", — повідомили у пресслужбі "Укренерго".

Як відзначається, наразі НЕК "Укренерго" проводить технічні роботи, які дозволять відновити проведення аукціонів на електронній платформі.

Орієнтовна дата проведення добових аукціонів в електронній платформі — 1 листопада 2021 року для дня постачання 3 листопада 2021 року.

30 жовтня голова комітету Верховної ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус повідомив, що імпорту електроенергії із Російської Федерації та Білорусі з 1 листопада не буде, оскільки відповідні аукціони на продаж електроенергії не були проведені. Заборона на імпорт електроенергії з Білорусі та Росії діяла до 1 листопада і станом на 28 жовтня НКРЕКП не продовжувала дію цього обмеження. Повідомлялось, що з 1 листопада Україна відновить імпорт електроенергії з Білорусі.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок