На Кіровоградщині відбулися вибори Надлацького сільського голови. Хто переміг

На Кіровоградщині відбулися вибори Надлацького сільського голови. Хто переміг

На Кіровоградщині відбулися вибори Надлацького сільського голови. Хто переміг
Суспільне Кропивницький

У Кіровоградській області 31 жовтня відбулися позачергові вибори Надлацького сільського голови Голованівського району. Перемогу здобув кандидат-самовисуванець Руслан Садіков. Про це Суспільному розповіла голова територіальної виборчої комісії Голованівського району Леся Дзюба.

На посаду сільського голови балотувалися шість кандидатів:

  1. Михайло Кирстя – самовисуванець
  2. Сергій Погуляйко – партія "Європейська солідарність"
  3. Руслан Садіков – самовисуванець
  4. Андрій Ткаченко – самовисуванець
  5. Василь Чернега – самовисуванець
  6. Олег Щербаков – самовисуванець.

За словами Лесі Дзюби, голосування відбувалося на семи дільницях. З 3027 жителів громади, участь у голосуванні взяли 1287 людей. Явка виборців склала 42,5 відсотків. За самовисуванця Руслана Садікова проголосували 439 людей, це – 35 відсотків виборців.

"Вибори пройшли спокійно, порушення ми не фіксували. Ще вчора порахували усі бюлетені і передали дані з результатами виборів у Голованівськ та Кропивницький. Після оприлюднення інформації у районній газеті, усі матеріали щодо виборів здамо в архів. Якщо я не помиляюсь, передбачено 12 днів на оскарження результатів виборів, якщо цього не буде, то тоді Руслана Садікова офіційно призначать сільським головою".

Руслан Садіков до цього працював заступником голови Надлацької сільради. "Будемо приводити у відповідність документи будівель шкіл, дитсадків, Центру адміністративних послуг нашої громади. Крім документів, у нас не оформлені земельні ділянки, немає технічного паспорта і витягу з державного реєстру про власність. Це треба для того, щоб можна було залучати для Надлацької території кошти держави та інвестиції. Тому будемо працювати у цьому напрямку".

Що відомо

Попереднім головою Надлацької сільради був самовисуванець Юрій Кожушко. Він здобув перемогу на виборах 25 жовтня 2020 року. За словами Руслана Садікова, 6 січня 2021 року помер від ускладнень COVID-19.

Читайте також

На початок