Активно вакцинуються люди працездатного віку, але Закарпаття все одно пасе задніх, — Вікторія Тимчик

Активно вакцинуються люди працездатного віку, але Закарпаття все одно пасе задніх, — Вікторія Тимчик

Активно вакцинуються люди працездатного віку, але Закарпаття все одно пасе задніх, — Вікторія Тимчик
Суспільне Закарпаття

На 9% зросли темпи вакцинації від коронавірусу на Закарпатті впродовж минулого тижня. Про це 1 листопада Суспільному повідомила регіональна координаторка вакцинальної кампанії від COVID-19 в Закарпатській області Вікторія Тимчик.

За її словами, другий тиждень поспіль на Закарпатті спостерігають підвищений попит на вакцинацію. За останній тиждень медичні працівники зробили майже 28 тисяч щеплень проти COVID-19, що на 9% більше, ніж попереднього тижня.

"Активність спостерігаємо у великих містах: Ужгород, Мукачево. Не відстають також і інші міста, районні центри. Активно вакцинуються і пунктах щеплення і в центрах вакцинації", — розповіла Вікторія Тимчик.

Читайте також: На Закарпатті невакцинованих держслужбовців та освітян відсторонять від роботи

Хто вакцинується

Наразі, за словами Вікторії Тимчик, активно вакцинуються люди працездатного віку.

"Це пов'язано з тим, що 8 листопада набере чинності наказ МОЗ щодо осіб, які належать до певних професій, де умовою допуску до роботи буде обов'язкова вакцинація від COVID-19", — розповіла регіональна координаторка вакцинальної кампанії.

Закарпаття за вакцинацією від COVID-19 пасе задніх

"Темпи вакцинації зросли на 110% на попередньому тижні та на 9% — минулого тижня. Якщо дивитися у порівнянні з іншими регіонами, то Закарпаття пасе задніх. За всі два тижні, коли нам поставили певні показники, котрих ми маємо досягати, Закарпаття посягає останнє місце", — повідомила Тимчик.

Читайте також: "Найнижчі темпи вакцинації від коронавірусу фіксують у Закарпатській та Волинській областях"

Закарпаття може потрапити до червоної зони

"Навколо Закарпаття знаходяться регіони, які наразі перебувають у червоній зоні. Епідемічна ситуація в області поступово напружується. Навіть на вихідних ми зареєстрували незвичну кількість випадків, тож відповідно зросте госпіталізація. Це може призвести до того, що область може потрапити до червоної зони", — розповіла Вікторія Тимчик.

Що відомо:

  • На 34% знизилися темпи вакцинації від коронавірусу на Закарпатті впродовж 11-17 жовтня. Про це 20 жовтня на брифінгу сказала головна епідеміологиня краю Вікторія Тимчик.
  • Впродовж 18-24 жовтня на Закарпатті на 110% зросли темпи вакцинації від коронавірусу.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

На початок