Робота громадського транспорту у Дніпрі: COVID-сертифікати не вводитимуть, але перевірки триватимуть

Робота громадського транспорту у Дніпрі: COVID-сертифікати не вводитимуть, але перевірки триватимуть

Робота громадського транспорту у Дніпрі: COVID-сертифікати не вводитимуть, але перевірки триватимуть
Відкритий

Ані проїзду виключно за наявності COVID-сертифікату, ані обмежень щодо пільгового проїзду у громадському транспорті Дніпра поки що не вводитимуть. Про це під час пресконференції повідомив спеціаліст сектору контролю департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міськради Іван Васючков.

За словами Івана Васючкова, пропозиція щодо проїзду у маршрутках та електротранспорті тільки за наявності СOVID-сертифікату є, вона в розробці, але вводити таке обмеження поки що не будуть. Принаймні, цього тижня точно. Немає й жодної директиви щодо обмеження пільгового проїзду.

Проте загалом перевірки щодо дотримання карантинних вимог триватимуть. Як зазначив Іван Васючков, нині для перевірок у громадському транспорті працюють 6 мобільних бригад, до складу яких входять працівники Нацполіції та Держпродспоживслужби. Минулого тижня склали 12 протоколів.

"Це пасажири, які знаходилися у транспортному засобі без маски. Якщо раніше відповідальність за пасажира без маски була на водієві, то тепер це персональна відповідальність пасажира. Штраф складає від 170 до 340 гривень. Якщо пасажир знаходиться у транспортному засобі без маски, то водій має право зупинитися і викликати працівників поліції для складання адмінпротоколу або попросити людину покинути транспортний засіб. Пасажири також мають право зробити зауваження та попросити водія надягнути маску, якщо він без неї. Це стосується і таксі", - сказав Іван Васючков.

За словами посадовця, 99% кондукторів та водіїв електротранспорту вакциновані, серед водіїв маршруток — 96% вакцинованих. Невакцинованих водіїв до роботи не допускають.

Що відомо

  • З 18 жовтня згідно з рішенням Державної комісії ТЕБ та НС Дніпропетровщина перейшла до “червоної зони” епіднебезпеки.
  • За словами директора департаменту транспорту Ігоря Маковцева, у разі зростання захворюваності не виключені додаткові обмеження щодо користування громадським транспортом. Вони можуть стосуватися зменшення часу пільгових перевезень або скорочення графіку роботи транспорту.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок