На Полтавщині у Горішніх Плавнях посилили карантин від 1 листопада

На Полтавщині у Горішніх Плавнях посилили карантин від 1 листопада

На Полтавщині у Горішніх Плавнях посилили карантин від 1 листопада
Фото: Поліція України

Із 8-ї ранку 1 листопада у Горішніх Плавнях діють додаткові карантинні обмеження у громаді. Це пов’язано із зростанням хворих на коронавірус. Таке рішення 31 жовтня ухвалив виконком Горішньоплавнівської міської ради, йдеться на сайті міськради.

Відтак, у громадському транспорті не можна перевозити пасажирів без негативного ПЛР-тесту на COVID-19 або експрес-тесту на визначення антигена строком дії 72 години. Можна також мати «жовтий» чи «зелений» COVID-сертифіката.

Заклади харчування можуть працювати, якщо у всіх відвідувачів та робітників є негативний ПЛР-тест або експрес-тесту, або «зелений» COVID-сертифікат. В іншому випадку кафе та ресторани мають право займатися доставкою чи замовленнями навиніс.

Спортзали та фітнес-центри можуть продовжити працювати за умови наявності у відвідувачів та робітників закладу негативного ПЛР-тесту або експрес-тесту на визначення антигена. А готелі можуть працювати лише за умови наявності у всіх клієнтів і робітників негативного ПЛР-тесту або "зеленого" COVID-сертифіката. Те саме стосується і проведення масових заходів.

Неповнолітнім заборонено відвідувати розважальні заклади без супроводу дорослих із «зеленим» COVID-сертифікатом або негативним ПЛР-тестом.

Школи (крім 1-4 класів), заклади позашкільної освіти, ДЮСШ, музеї, бібліотеки переводять на дистанційний режим. Дитячі садочки можуть працювати за умови, якщо 80 відсотків і більше працівників мають «зелений» COVID-сертифікат.

Приватні та державні лікарні припиняють планову госпіталізацію і профілактичні планові огляди.

Контролювати дотримання карантинних обмежень мають правоохоронці та представники Держпродспоживслужби.

Згідно зі статтею 44-3 Кодексу України про адмінправопорушення, за порушення вимог громадян можуть оштрафувати від 17 000 до 34 000 гривень, посадовців – від 34 000 до 34 000 гривень.

Що відомо:

На початок