Майже 750 порушень правил зафіксували прикордонники херсонського загону

Майже 750 порушень правил зафіксували прикордонники херсонського загону

Майже 750 порушень правил зафіксували прикордонники херсонського загону
Фото: Херсонський прикордонний загін/Facebook

З початку року військовослужбовці Херсонського прикордонного загону зафіксували 794 випадки порушення громадянами правил прикордонного режиму.

Найпоширенішими називають порушення порідку виходу маломірних плавзасобів та перебування у контрольованому прикордонному районі без документів, повідомляє пресслужба Херсонського прикордонного загону Держприкордонслужби на сторінці у Facebook.

"Нещодавно Урядом внесені зміни до деяких постанов Кабінету Міністрів України, що регламентують питання прикордонного режиму у контрольованих прикордонних районах, які підвищують ефективність діяльності прикордонного відомства", - йдеться у повідомленні

За ними всі, хто в’їжджають у контрольовані прикордонні райони, повинні мати документи, які засвідчують особу.

Також будь-які роботи в цих районах, протестні акції, військові навчання проводяться тільки після детального інформування Херсонського прикордонного загону.

Повідомити прикордонників можна телефоном або листом, але не пізніше ніж за 24 години до початку провадження діяльності, а якщо це масові заходи - не пізніше ніж за 72 години до їх проведення.

За порушення правил прикордонного режиму передбачена адміністративна відповідальність.

Що відомо:

  • По Херсонській області контрольованими прикордонними районами визначені Скадовський, Генічеський та Каховський райони. У цих районах діють особливі правила в’їзду, тимчасового перебування, проживання, пересування громадян України та інших осіб, проведення робіт, облік та тримання маломірних суден та інші питання, які передбачені Постановою Кабінету Міністрів України от 27.07.1998 р. №1147 "Про прикордонний режим".

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок