Станом на 1 листопада в "червоній" зоні епідемічної небезпеки, окрім Києва, 15 регіонів; у "жовтій" зоні епіднебезпеки дві області – Закарпатська та Кіровоградська.
Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров'я.
До "червоної" зони епідемічної небезпеки віднесено Київ, Дніпропетровську, Донецьку, Житомирську, Запорізьку, Івано-Франківську, Київську, Луганську, Львівську, Миколаївську, Одеську, Рівненську, Сумську, Херсонську, Хмельницьку, Чернігівську області.
В "жовтій" зоні епіднебезпеки – Закарпатська, Кіровоградська області. Решта регіонів перебувають у "помаранчевій" зоні епіднебезпеки.
Рівень захворюваності на COVID-19, при визначеному показнику 75 на 100 тисяч населення, по країні становить 766 на 100 тисяч населення.
В Києві рівень захворюваності – 511 на 100 тис. населення.
Читайте також: Київ перейшов у "червону" зону COVID-19. Що варто знати
Найвищий рівень захворюваності в Херсонській області – 1 437 на 100 тис. населення, Сумській області – 1 333 та Луганській – 1 070, Житомирській області – 1 131.
Станом на 1 листопада рівень госпіталізацій по країні становить 90,6, при визначеному показнику 60 на 100 тисяч населення.
В Києві рівень госпіталізацій – 95,5 на 100 тисяч населення. Окрім столиці, рівень госпіталізацій також перевищено у 20 регіонах.
Станом 1 листопада завантаженість ліжок з киснем по країні, яка визначена на рівні 65%, становить 68,8%. В Києві – 71,8%.
Цей показник також перевищено в 12 регіонах.
Що відомо
- За добу 31 жовтня в Україні️ зафіксовано 13 936 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19.
- Життя після COVID-19: як вірус впливає на мозок і нервову систему
- Чому люди бояться щеплень. Пояснює психологиня
- Третя доза вакцини проти COVID-19: чи потрібна вона
- Чи заразна людина після щеплення від COVID та чи треба вакцинуватись від грипу. Відповідає лікарка
Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!