У Іспанії на фестивалі забігу з биками помер чоловік

У Іспанії на фестивалі забігу з биками помер чоловік

У Іспанії на фестивалі забігу з биками помер чоловік
Суспільне Рівне

У іспанському місті Онда на фестивалі забігу биків після нападу тварини загинув 55-річний чоловік. Він помер від чисельних поранень у лікарні.

Про це повідомляє Reuters.

Смерть стала першою з моменту скасування подібних заходів у зв'язку з карантином. Чоловік помер пізніше в суботу в лікарні сусіднього міста Вільяреал після кровотечі у лівому стегні, яка прорвала артерію, повідомили у службі екстреної допомоги. Він також отримав поранення голови.

Енсьєрро – іспанський національний звичай, ідея якого полягає у забігу, фактично втечі, її учасників від спеціально випущених із хлівів биків або корів. Найбільш популярні фестивалі енсьєрро проходять влітку у містах Памплона, Байонна і Мадрид.

Зазначається, що публічні обговорення щодо повної заборони подібних закладів стали гострішими в останні роки в Іспанії. Більшість забігів з биками були скасовані після початку пандемії.

"Тварин, яких відпускають на пробіг, зазвичай використовують у боях биків пізніше в той же день. Опитування показало, що 46,7% іспанців виступають за заборону кориди, 34,7% не підтримують (кориду – ред.), але й не виступають за повну заборону, а 18,6% вважають, що її слід зберегти", – підкреслюють журналісти.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок