На виборчих дільницях у Харкові від COVID за пів дня щепили 3000 людей

На виборчих дільницях у Харкові від COVID за пів дня щепили 3000 людей

На виборчих дільницях у Харкові від COVID за пів дня щепили 3000 людей
Суспільне Харків

До 14:00 у день виборів на виборчих дільницях у Харкові від коронавірусу щепили від COVID 3000 людей.

Пункти вакцинації розташовані на виборчих дільницях у 40 школах. Там працюють 328 медпрацівників, розповіла на брифінгу 31 жовтня заступниця міського голови Світлана Горбунова-Рубан.

"На 14:00 пунктами вакцинації на виборчих дільницях провакциновано 3000 людей. О 14-й годині ми змінили бригади, які працювали, і очікуємо результати від другої зміни. Маємо надію, що вона буде більш продуктивною. Бо ті люди, які прийшли зранку, вони займали чергу ще до 9:00. І це були черги з літніх людей. Тепер чекаємо на молодих людей", — сказала віцемерка.

"В основному вони розташовані у медпунктах, які системно працюють в школах нашого міста. Наші бригади працюють у приймальнях директорів. Вони призначили чергових з-поміж свого персоналу. Вони допомагають людям, особливо літнім людям: заповнювати анкети, там процес", — додала Горбунова-Рубан.

Для того, щоб сформувався колективний імунітет, необхідно вакцинувати 70% населення, сказала посадовиця.

"У нас одна мета — створити якомога скоріше колективний імунітет. Нам для цього треба провакцинувати 70% населення Харкова. З урахуванням ще тих, хто перехворів... Ми хочемо, щоб кожен день вакцинувалися достатня кількість людей. По нашим розрахункам, до 14 тисяч. Тоді ми пройдемо цей шлях за один місяць", — сказала віцемерка.

З повним переліком пунктів вакцинації на виборчих дільницях можна ознайомитися за посиланням.

Що відомо

  • Пункти щеплення та центри вакцинації від COVID на Харківщині: список, мапа
На початок