Округ №184: на що сподіваються виборці сіл

Округ №184: на що сподіваються виборці сіл

Округ №184: на що сподіваються виборці сіл
Суспільне Херсон

На Херсонщині на виборчій дільниці у селі Львове, що у Бериславському районі, зареєстровані 1593 виборці, 27 з них голосуватимуть вдома. У сусідньому селі, в Ольгівці, за списками 826 виборців.

На дільниці у селі Львове говорять, працювати почали вчасно, з 8-ї години. Тамара Махоткіна прийшла проголосувати. Про свої сподівання від виборів говорить так.

"Буде все добре і буде по справедливості. Що я можу сказати? Я в політиці не дуже розуміюсь", - розповіла жінка.

Степан Карпюк розповідає, найбільша проблема у Львовому - водопостачання, тому сподівається, що це питання новообраний депутат вирішить.

"Всі сподіваються на щось краще. В селі багато було обіцянок. Вода - найболючіше питання. На Дніпрі живемо, а люди город не садять і їздять до міста за картоплею", - говорить Степан Карпюк.

За словами спостерігачів та поліцейських, зранку на виборчій дільниці у селі Львове порушень не зафіксовано. Тут на вході не перевіряють сертифікат про вакцинацію або негативний ПЛР-тест. Столи членів комісії відокремлені від виборців плівкою.

Округ №184: на що сподіваються виборці сіл у Бериславському районі
Суспільне Херсон

У сусідньому селі, в Ольгівці, за списками тут 826 виборців. Як розповіла секретарка дільничної виборчої комісії Ніна Кондрацева, виборча дільниця відкрилась вчасно. З 8 до 10 години переважно йшли активно середній вік і пенсіонери, молодь пізніше приходить.

У селі Тягинка Бериславського району на виборчу дільницю № 650013 прийшла Галина Козак. За її словами, вибрала того, хто йшов за народ, і вона має великі надії.

Що відомо:

  • 31 жовтня, відбуваються вибори народного депутата в 184-му окрузі. Понад 161 тисячу виборців можуть взяти участь у голосуванні. У бюлетені - 15 кандидатів.
  • Громадянська мережа ОПОРА зафіксувала порушення на двох виборчих дільницях на 184-му окрузі. Двом виборцям дали проголосувати без паспорта, а одному за допомогою "Дії"
  • З початку голосування на окрузі № 184, де обирають народного депутата України, поліція Херсонської області отримала 4 повідомлення про порушення виборчого законодавства.

Читайте також:

  • 184 округ: виборці з електронним паспортом не зможуть проголосувати - ЦВК
  • Довибори на Херсонщині: особливості цієї виборчої кампанії та прогнози політологів
  • Довибори на Херсонщині: як і кого виборці 184-го округу обирали нардепами
  • Підкуп виборців та адмінресурс: ОПОРА проаналізувала порушення під час агітації на 184 окрузі
  • ЦВК оголосила попередження 4 кандидатам у нардепи по 184 виборчому округу на Херсонщині

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок