Українець Пустовий став найрезультативнішим гравцем "Гран-Канарії" у переможному матчі: відео CB Gran Canaria

Команда українського баскетболіста тримається в топ-3 чемпіонату.

Український центровий "Гран-Канарії" Артем Пустовий провів успішний матч проти "Сарагоси" у чемпіонаті Іспанії з баскетболу.

29-річний українець став найрезультативнішим гравцем у складі його команди та допоміг їй здобути вже шосту перемогу в сезоні 2021/2022 чемпіонату АСВ та третю поспіль. Зустріч завершилась із рахунком 79:76 на користь "Гран-Канарії".

Як зіграв українець Пустовий?

Український баскетболіст провів на паркеті близько 25-ти хвилин, за які він набрав 13 очок, зробив 2 результативні передачі та 5 підбирань, а також 1 блок-шот. При цьому він зазнав 2-х втрат і отримав 2 фоли.

Також слемданк Пустового потрапив до топ-5 найкращих моментів гравців "Гран-Канарії" в матчі з "Сарагосою".

До слова, найбільше очок у цій зустрічі набрав якраз гравець "Сарагоси". Польський форвард заробив до свого активу 17 пунктів та провів на майданчику майже на три хвилини більше за українця. Однак це не допомогло його команді перемогти.

Відеоогляд матчу "Гран-Канарія" - "Сарагоса"

• Після восьми ігор чемпіонату Іспанії "Гран-Канарія" Пустового іде на третьому місці в турнірній таблиці. У її активі - 6 перемог і 2 поразки. Попереду йдуть "Реал Мадрид" і "Барселона". У каталонців 8 перемог і жодної поразки, коли в мадридців - 7 перемог, 1 поразка та ще один матч у запасі.
  • "Гран-Канарія" - четвертий клуб у кар'єрі Пустового. Перед тим, як виступати за "Барселону", він грав із 2009 до 2015 року в Україні за "Хімік", після чого упродовж трьох сезонів представляв іспанський "Обрадойро".
  • За "Гран-Канарію" Пустовий провів уже 10 матчів - 8 у лізі АСВ та ще два в Єврокубку FIBA.
  • У чемпіонаті Іспанії в сезоні 2021/2022 українець в середньому проводить по 20 хвилин на паркеті та набирає по 11 очок за матч. Це його найкращі показники з часів виступу за "Обрадойро" у розіграші 2017/2018 років. Тоді український гравець так само набирав близько 11 очок за гру та проводив на майданчику в середньому по 26 хвилин за зустріч.

• 3 листопада, середа. Єврокубок FIBA. "Валенсія" - "Гран-Канарія"
  • 6 листопада, субота. Чемпіонат АСВ. "Бреоган" - "Гран-Канарія"
БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЗимовий спортЛіга чемпіонів