На Запоріжжі обирають депутатів місцевих рад та голову Коларівської громади

На Запоріжжі обирають депутатів місцевих рад та голову Коларівської громади

Доповнено
На Запоріжжі обирають депутатів місцевих рад та голову Коларівської громади
Unsplash

Сьогодні, 31 жовтня, на Запоріжжі обирають депутатів місцевих рад у чотирьох територіальних громадах, а у Коларівській громаді відбуваються вибори голови громади. Кількість учасників  виборчого процесу понад 6 тисяч мешканців регіону. 

До місцевих рад обирають депутатів у Запорізькому, Бердянському, Василівському та Пологівському районах.

У Коларівській сільській громаді Бердянського району обирають місцевих депутатів, а також нового голову, через те, що попередній голова Сергій Трофименко в січні 2021 року загинув у ДТП.

Обирається чотири депутати сільради по трьом багатомандатним округам. Загалом подалися десять кандидатів. Із них вісім самовисуванці та двоє від запорізької територіальної організації політичної партії "Європейська Солідарність".

На посаду сільського голови претендують троє кандидатів. Двоє із них самовисуванці та один від "Європейської солідарності". У ТВК зареєстровано 4 434 виборці. Станом на 15:00 явка виборців складає 33,4%.

Про це Суспільному повідомив голова Коларівської сільської територіальної виборчої комісії Станіслав Чуйко.

Читайте також: У Верховній Раді підтримали рішення про перейменування села Болгарка, що в Бердянському районі на Запоріжжі

Як повідомляє пресслужба Нацполіції області, станом на 8 годинку ранку всі дільниці відкрилися вчасно. Правопорушень чи будь-яких надзвичайних подій наразі не зафіксовано.

Читайте нас у Telegram

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber

На початок