Нулі на табло. "Інгулець" і "Верес" у Кропивницькому зіграли внічию

Нулі на табло. "Інгулець" і "Верес" у Кропивницькому зіграли внічию Фото пресслужби ФК «Інгулець»

У 13-му турі української футбольної прем'єр-ліги сезону 2021-22 років футбольний клуб "Інгулець" з Петрового Кіровоградської області зіграв внічию з футбольним клубом "Верес" з Рівного з рахунком 0:0. Матч відбувся на стадіоні «Зірка» в місті Кропивницький.

Перший тайм матчу пройшов, загалом, без моментів, за виключенням удару в штангу воріт господарів поля від гравця "Вереса" Валерія Кучерова на сьомій хвилині та удару гравця "Інгульця" Вдадислава Шарая, який парирував голкіпер гостей Богдан Когут.

У другій половині гри команди мали більше забити м’яч у ворота суперника. Шанси мали гравці команди з Петрового Олександр Козак, Максим Ковальов та Михайло Шестаков з "Вереса".

Попередження від арбітрині матчу Катерини Монзуль отримали Сергій Петько ("Верес") та Євген Запорожець ("Інгулець").

Після нічиєї у Кропивницькому "Інгулець" перебуває на 12-ій сходинці турнірної таблиці чемпіонату, маючи у своєму активі дев’ять очок. "Верес", з 19-ма балами – сьомий.

"Інгулець" - "Верес" 0:0

"Інгулець": Гальчук – Полегенько, Поспєлов, Ковальов (Салем, 71), Асмелаш – Коробенко, Шишка – Козак (Коваленко, 71), Запорожець (Бартулович, 90+2), Шарай – Сітало.

"Верес": Когут - Солдат, Мірошник, Гончаренко, Немчанінов - Кучеров, Петько (Полюлях, 82) - Пасіч, Панасенко (Гегедош, 75), Тимофієнко (Гєчов, 82) - Сергійчук (Шестаков, 75).