Футбольний клуб "Буковина" переміг у матчі проти "Чайки"

Футбольний клуб "Буковина" переміг у матчі проти "Чайки" Facebook/ ФСК "Буковина"

Футбольний клуб "Буковина" переміг у матчі проти київської команди "Чайка". Гра завершилась з рахунком 1:0.

Про це повідомили на сторінці футбольного клубу "Буковина" у Facebook.

На 59-тій хвилині гол на користь "Буковини" забив Тарас Сивка. Півзахисник відгукнувся на подачу Василя Гакмана і відправив м'яч у сітку воріт. Гра відбулась на стадіоні "Буковина".

Наразі, маючи в активі 19 очок, жовто-чорні піднялись на дві сходинки й посідають 7-ме місце в турнірній таблиці Другої Ліги з 15-ти команд.

Наступний матч "Буковина" гратиме на виїзді з "Мункачем" із Мукачево Закарпатської області.

До кінця зимової перерви залишились ще три матчі: з Мункачем, Рубіконом та Дніпром (місто Черкаси).

• Команда "Буковина" – єдина в області, яка грає в футбол на професійному рівні. Зараз змагається у Другій лізі.
  • 28 жовтня стало відомо, що команда залишилась без головного тренера Євгена Коваленка. Водночас з ним не розривали контракт, він чинний до лютого наступного року. Президент клубу каже, що Коваленко не приходить на тренування. Натомість тренер заявляє, що йому повідомили про звільнення.