Руслан Маліновський віддав передгольову передачу за "Аталанту" у чемпіонаті Італії: відео AP

Гол за участі українця приніс команді нічию у компенсований час.

Півзахисник збірної України Руслан Маліновський взяв участь у гольовій атаці "Аталанти" у матчі чемпіонату Італії проти "Лаціо".

Маліновський розпочинав матч проти римлян із лави запасних після того, як провів два поспіль поєдинки у стартовому складі "Аталанти". У грі з "Лаціо" українець вийшов на заміну на 59-й хвилині.

Перед виходом Маліновського на заміну рахунок у матчі був 1:1 - команди обмінялися голами ще до перерви. Після того, як українець вийшов на поле, "Аталанта" пропустила другий м'яч. Але завдяки активності Маліновського зрівняла рахунок у компенсований час.

Як Маліновський допоміг "Аталанті" зіграти внічию?

На 90+4 хвилині Маліновський виконав навісну подачу з правого фланга. Після неї захисник "Аталанти" Меріх Демірал скинув м'яча головою на півзахисника Мартена де Рона, який пробив точно у дальній кут.

Гольову передачу Маліновському не зарахували - асист в активі Демірала. Проте саме завдяки подачі українця була розпочата гольова атака.

Відео передгольової передачі Маліновського

"Аталанта" зрівняла рахунок із "Лаціо", і у підсумку матч закінчився з результатом 2:2. А безпрограшна серія "бергамасків" у чемпіонаті продовжилася і тепер складає чотири поєдинки.

• Сезон 2021/22 - третій для Маліновського у складі "Аталанти". Склад "бергамасків" він поповнив з бельгійського "Генка" 16 липня 2019 року, за його трансфер заплатили 13.6 мільйонів євро.
  • Загалом на рахунку Маліновського 14 матчів за "Аталанту" у всіх турнірах, у яких він забив два голи та віддав одну результативну передачу.
  • Маліновський отримав виклик у збірну України на вирішальний матч у відборі на чемпіонат світу-2022 проти Боснії і Герцеговини.
БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЗимовий спортЛіга чемпіонів