Костюк розгромлена Халеп у півфіналі турніру WTA: українка взяла лише один гейм

Костюк розгромлена Халеп у півфіналі турніру WTA: українка взяла лише один гейм AP

Це найбільша поразка в кар'єрі Марти.

Українська тенісистка Марта Костюк припинила виступи на турнірі WTA, що проходить у румунському місті Клуж-Напока. У двох сетах Костюк програла лідерці посіву - Сімоні Халеп.

Костюк єдиною з трьох українських тенісисток залишилася в сітці турніру в Румунії. Ангеліна Калініна та Леся Цуренко припинили виступи у чвертьфіналі, у той час, як Костюк вибила з турніру чинну чемпіонку US Open Емму Радукану.

Наступною суперницею Костюк стала Сімона Халеп, для якої турнір у Клуж-Напоці став домашнім. Для тенісисток це була друга особиста зустріч у кар'єрі, причому перша також відбулася у жовтні 2021-го: Халеп обіграла Костюк в Індіан-Веллсі.

У Румунії Халеп також здобула перемогу над Костюк. У першому сеті румунська тенісистка взагалі не віддала жодного гейму українці, а сама Костюк здійснила 18 невимушених помилок (у Халеп - лише три).

Перший гейм у матчі Костюк взяла на самому початку другого сету. Проте після цього ж Халеп зрівняла рахунок і одразу ж вийшла вперед, зробивши ще один брейк на подачі українці.

Халеп продовжувала нарощувати перевагу та за рахунку 3:1 зробила ще один брейк. Переломити хід зустрічі українці не вдалося, і у підсумку вона взяла лише один гейм у матчі.

Ця поразка стала для Костюк найрозгромнішою у кар'єрі на рівні турнірів WTA. Жодного разу до цього вона не програвала матч, вигравши лише один гейм.

WTA. Клуж-Напока, півфінал

Сімона Халеп (Румунія) - Марта Костюк (Україна) 2:0 (6:0, 6:1)

Це третій півфінал у кар'єрі Костюк на рівні турнірів WTA. Перед цим українська тенісистка доходила до цієї стадії в Абу-Дабі та Стамбулі у 2021 році.

• Неділя, 31 жовтня. Фінал турніру WTA у Клуж-Напоці: Сімона Халеп зіграє проти естонки Анетт Контавейт.
Зимовий спортБоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЛіга чемпіонів