У матчі 16 туру Другої ліги запорізький "Металург" зіграв внічию з харківським "Вовчанськом" Фото: пресслужба ФК "Металург"

30 жовтня запорізький ФК "Металург" у 16 турі Другої ліги (група В) приймав вдома ФК "Вовчанськ" (Харків). Матч другого кола на "Славутич-Арені" завершився з нічийним результатом — 1:1, як і попередня зустріч команд у першому колі.

Про це стало відомо з трансляції на офіційному Youtube-каналі запорізького клубу.

Дійшовши до 16 туру, "Металург" зберіг лідерство у турнірній таблиці. Зігравши 15 матчів, команда мала 37 очок та посідала перше місце в турнірній таблиці. ФК "Вовчанськ" завершив перше коло з 22 очками та розташувався на сьомому місці групи В.

Перший тайм сьогоднішньої зустрічі минув без небезпечних моментів, обидві команди проводили мало атакувальних дій і за нульового рахунку пішли на перерву.

Перша половина другого тайму також минула спокійно для голкіперів обох команд. Але на 67 хвилині "Вовчанськ" заробив пенальті. Вдало реалізував його Леон Гладковський і гості повели у рахунку — 0:1.

Після голу у свої ворота "Металург" став більше атакувати. Як результат, на 78 хвилині Владислав Борисенко забив у ворота харків'ян та зрівняв рахунок у грі.

У матчі 16 туру Другої ліги запорізький "Металург" зіграв внічию з харківським ФК "Вовчанськ"Фото: пресслужба ФК "Металург"

Решту часу запоріжці продовжували атакувальні дії поблизу воріт "Вовчанська", втім забити другий гол у ворота Арсена Беліменка гравцям "Металургу" не вдалося. Матч завершився з рахунком 1:1.