У кінці матчу "Волинь" – "Агробізнес" у футбольній Першій лізі відбулася бійка між командами: відео

Конфлікт виник після штовханини під час розіграшу кутового.

У Луцьку під час футбольного матчу чоловічої Першої ліги відбулася бійка між командами. На стадіоні "Авангард" у межах 16-го туру чемпіонату України зустрічалися луцька "Волинь" і волочиський "Агробізнес".

Наприкінці матчу – на восьмій хвилині доданого часу в другому таймі (команди перебрали вже дві компенсовані хвилини) – виник конфлікт між захисником "Волині" Владиславом Морозом та півзахисником "Агробізнесу" Артуром Думанюком.

Це сталося після того, як "Волинь" не скористалася кількома останніми шансами забити в матчі. На сьомій хвилині господарі поля виконували штрафний, але не змогли його реалізувати. Волиняни одразу ж заробили ще й кутовий, проте й він не завершився голом. Воротар "Агробізнесу" Олег Мозіль врятував м'яча.

Тієї ж миті Мороз штовхнув у спину захисника волочинської команди Ігоря Бойчука. На цей момент, найімовірніше, й відреагував Думанюк.

Сутичка двох гравців переросла в масову бійку між футболістами обох команд, яку намагалися зупинити тренерські штаби й лави запасних.

Головний арбітр Олександр Калонов не став чекати завершення бійки й дав фінальний свисток, а згодом вилучив з поля асистента головного тренера "Агробізнесу" Михайла Дячука-Ставицького.

Матч завершився з рахунком 1:0 на користь "Агробізнесу". Гості виграли завдяки автоголу Максима Войтіховського на п'ятій хвилині гри.

• Відео інциденту (аматорська зйомка):

Повне відео матчу "Волинь" – "Агробізнес" можна подивитися тут.

• "Волинь" наразі посідає дев'яте місце в турнірій таблиці Першої ліги України з 18 очками.
  • "Агробізнес" іде на 13-ій позиції з 15 очками.
  • "Волинь" опустилася до Першої ліги в 2017 році. До цього сім сезонів провела в УПЛ.
  • "Агробізнес" існує з 2015 року. У 2108-му піднявся з Другої ліги в Першу.
БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЗимовий спортЛіга чемпіонів