Зірка серіалу "Друзі" напише мемуари

Зірка серіалу "Друзі" напише мемуари

Зірка серіалу "Друзі" напише мемуари
Фото: PA

Американо-канадський актор Меттью Перрі, який зіграв одну з головних ролей у популярному серіалі "Друзі", напише мемуари про своє життя та кар’єру в кіно, повідомляє Deadline.

Книга буде опублікована восени 2022-го року. Наразі відомо, що видавець Macmillan Flatiron Books купив права на книгу за семизначну суму.

Актор, який у "Друзях" грав роль Чендлера Бінга, у мемуарах розповість і про свою боротьбу з наркозалежністю. Меган Лінч, редакторка, коментує:

"Нам потрібен гумор, нам потрібен катарсис, і ми повинні про щось домовитися – це надзвичайна історія Метью, розказана його неповторним голосом. Книга Метью має неперевершений потенціал для об’єднання людей, що особливо стимулює зараз, час ізоляції та розділення".

Що відомо

Серіал "Друзі" — популярний американський ситком прошістьох друзів, що живуть у Нью-Йорку. З 1994—2004 роках було знято 236 серій. Серіал із великим успіхом демонструвався в різних країнах світу і за свої 10 сезонів на телебаченні дістав величезну кількість нагород, зокрема "Еммі" та "Золотий глобус".

Читайте також

Колектив художників-пранкерів створив 999 точних копій роботи Енді Воргола

З різницею в один день: від ковіду померла подружня пара київських письменників

Бенедикт Камбербетч зіграє підполковника ФСБ Росії Олександра Литвиненка у новому серіалі від HBO

Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯРадіо ПроміньРадіо КультураРадіодиктант