Український "Ураган" достроково вийшов у елітраунд футзальної Ліги чемпіонів

Український "Ураган" достроково вийшов у елітраунд футзальної Ліги чемпіонів ФК "Ураган"

Команда з Івано-Франківська здобула другу перемогу поспіль.

Чемпіон України з футзалу - івано-франківський "Ураган" - здобув другу перемогу підряд на груповому етапі Ліги чемпіонів, а саме в основному раунді шляху "Б". Особливість шляху - лише переможець групи виходить в елітраунд Ліги чемпіонів.

Зі старту групового раунду івано-франківський клуб виграв непростий матч проти азербайджанського "Араза", а тепер не залишив шансів косоварському "Лічені". Таким чином "Ураган" достроково гарантував собі вихід до елітраунду єврокубку - уперше за 10 років. Востаннє українська команда грала на цій стадії у сезоні 2011/2012.

Якщо в першій грі "Ураган" святкував звитягу з мінімальною перевагою, то в другій зустрічі івано-франківці розписались у воротах суперників 7 разів.

Уже на 25-й секунді протистояння Артем Фаренюк відкрив рахунок, забивши головою. Після чого за кілька хвилин цю перевагу подвоїв Даниїл Абакшин. Зрештою, перший тайм завершився з комфортним для "Урагану" рахунком - Тарас Онуфрак успішно реалізував пенальті, а ще один м'яч із гри забив Микола Грицина - 4:0.

Після перерви українська команда продовжувала домінувати на майданчику. Так, Фаренюк і Абакшин ще додали до свого активу по дублю, а на останній хвилині сьомий і заключний гол провів Сергій Коваль. "Лічені", своєю чергою, зумів відзначитись лише один раз - на 36-й хвилині гри Санчес Наглес врятував команду від тотальної поразки, принісши їй єдиний гол.

Після двох матчів у групі 6 "Урагану" залишилось зустрітись лише з аутсайдером квартету - румунським "Юнайтед Галацом", який не набрав ще жодного очка.

Найкращі моменти матчу "Ураган" - "Лічені"

Ліга чемпіонів. Група 6. 2 тур.
  • "Ураган" (Україна) - "Лічені" (Косово) 7:1 (4:0)
  • Голи: Фаренюк, 1, 23; Абакшин, 4, 33; Онуфрак, 20; Грицина, 20; Коваль, 40 - Наглес, 36.
Група 6. Турнірна таблиця після другого туру
  1. "Ураган" (Україна) - 6 очок, 9:2
  2. "Араз" (Азербайджан) - 3 очки, 6:5
  3. "Лічені" (Косово) - 3 очки, 7:11
  4. "Юнайтед Галац" (Румунія) - 0 очок, 7:11

• В елітраунд Ліги чемпіонів кваліфікується лише переможець групи. Це місце вже гарантував собі український клуб.
  • У третьому турі "Ураган" зіграє проти "Юнайтед Галац" (неділя, 31 жовтня, 19:00).
БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЗимовий спортЛіга чемпіонів