У Миколаєві водійка таксі прикрасила свою автівку до Геловіну

У Миколаєві водійка таксі прикрасила свою автівку до Геловіну

У Миколаєві водійка таксі прикрасила свою автівку до Геловіну
Фото: Вікторія Андрушків / Суспільне Миколаїв

Гарбуз у павутині, павуки "Жоріки" на капоті та за кермом водійка у вбранні "Чортиці" так таксистка Наталя Ожерельєва працюватиме протягом трьох днів.

Спілкувалася з водійкою журналістка Суспільного Вікторія Андрушків.

Автівку Наталя Ожерльєва прикрашала вночі 29 жовтня. Всі матеріали купувала в різних магазинах і вже сама фантазувала як зробити атрибутику. За словами водійки, вона часто возить дітей, тому найбільше емоцій чекає від них.

"Може дорослі не так будуть сприймати, а от на емоції дітей хочу подивитися. Отримати їх і дати їх", – розказала Наталя Ожерельєва.

У Миколаєві водійка таксі прикрасила свою автівку до Гелловіну
Водійка таксі Наталя Ожерельєва. Фото: Вікторія Андрушків / Суспільне Миколаїв

Водійський стаж Наталі 11 років, з них два роки вона працює таксисткою. Говорить, що безпечна поїздка на першому місці.

"Розумієте, це не домівка, це – автівка. А автівка знаходиться під вібрацією, під повітрям і все те, чим хочеш прикрасити, воно все обмежується. І те, що можливо використати, треба перевіряти ще на те, щоб його не здуло вітром, щоб воно десь не загубилося в процесі того, як я маю їздити. Це складно. Тут допомагає скотч, гарний скотч, фантазії", – розказала Наталя Ожерельєва.

У Миколаєві водійка таксі прикрасила свою автівку до Геловіну
Гарбуз на даху автівки. Фото: Вікторія Андрушків / Суспільне Миколаїв

За словами Наталі Ожерельєвої, для неї ГеловінСлово "Геловін" – це скорочення від All-Hallows-Even і в перекладі означає "Вечір всіх святих". У цей день в деяких країнах люди переодягаються в костюми, прикрашають домівки, діти випрошують цукерки тощо. означає, повернутися в дитинство та позбутися своїх страхів.

"Не боятися потойбіччя, а з посмішкою ставитися до наших страхів", – сказала Наталя Ожерельєва.

Наталя Ожерельєва свою автівку оздоблює не вперше, перед Новим 2021 роком її авто вона прикрасила новорічною атрибутикою.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram.

На початок