У Рівному посадовець заявив про "захоплення" Facebook-сторінки установи експрацівником. Той відповів

У Рівному посадовець заявив про "захоплення" Facebook-сторінки установи експрацівником. Той відповів

У Рівному посадовець заявив про "захоплення" Facebook-сторінки установи експрацівником. Той відповів
сторінка управління у Faceboоk

Головний архітектор Рівного, начальник управління містобудування та архітектури Дмитро Котляров заявив про “захоплення” Facebook-сторінки управління колишнім працівником. Відповідну інформацію він розмістив на персональній сторінці, аби попередити рівнян. Сам експрацівник управління, на якого вказав посадовець, пояснив Суспільному, що сталось.

Позиція головного архітектора

Начальник управління містобудування та архітектури, головний архітектор Рівного Дмитро Котляров 29 жовтня у соцмережі повідомив, що колишній працівник управління, який звільнився понад два роки тому, забрав усі адміністративні права Facebook-сторінки управління.

“Роман Тишкун, користуючись тим, що у нього був доступ до фейсбук сторінки управління “рейдернув” цю сторінку. Наразі він забрав усі адміністративні права, корегує дописи та змінює дані що на ній розміщені. Оцінку його дій та мотиви їх вчинення я залишаю за дужками. Кожен сам для себе зробить відповідні висновки”, – йдеться у дописі Котлярова.

Головний архітектор зазначив також, що згаданий експрацівник управління наразі не має стосунку до органів місцевого самоврядування. Також він озвучив намір створити нову сторінку, де висвітлюватимуть діяльність управління.

“Також проведемо моніторинг інших ресурсів та доступу до них, з метою недопущення у подальшому ситуацій, коли колишні працівники створюють громаді “проблеми”. Ще раз прошу максимального поширення. Ваше поширення інформації зменшить завдану шкоду та не дозволить ввести в оману людей. Наразі сторінку перейменовано в “об‘єднання позаштатних інспекторів архітектурно-будівельного контролю м. Рівне”, – пише Котляров.

Зазначимо, що Дмитро Котляров прийшов на посаду в 2021 році після зміни влади у Рівному.

Експрацівник відреагував

Суспільне звернулось за коментарем до Романа Тишкуна. Він підтвердив, що зміни у Facebook-сторінці вносив та пояснив, чому так сталось.

“Дана сторінка була створена, коли я там працював. В моїх посадових обов’язках не було передбачено ведення різних там сторінок у Facebook чи чогось подібного. Мене, по суті, добровільно-примусово заставили зробити ту сторінку і вести її. Коли я звідти пішов, я всім їм там дав доступ і, як виявилося, вони не змогли мене видалити там. Бо політика конфіденційності і умови користування Facebook говорять про те, що якщо я її творив, то я навіть сам себе з власників видалити не можу. Я можу видалити тільки саму сторінку, або перейменувати”, – сказав Роман Тишкун.

Зі слів чоловіка, він просив, аби управління створило власну сторінку.

“Мені приходять повідомлення, які люди пишуть на управління містобудування і архітектури. Якби вона й надалі була у мене, і якби я й далі нею користувався, вони ще потім би мене звинуватили у тому, що я розповсюджую інформацію, яка там є. В мене виникла необхідність мати сторінку і мене це все дістало, я взяв, перейменував і позбавив їх всіх прав адміністрування. Я їх попереджав. На місці Дмитра Котлярова я б добре подумав би ще п’ять разів, перш ніж таке писати і попросив би вибачення”, – зазначив Роман Тишкун.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

На початок