На Полтавщині за місяць склали майже 1 400 адмінматеріалів за порушення карантину

На Полтавщині за місяць склали майже 1 400 адмінматеріалів за порушення карантину

На Полтавщині за місяць склали майже 1 400 адмінматеріалів за порушення карантину
Поліція Львівської області

Поліцейські Полтавщини із початку жовтня склали 1 383 адміністративних матеріали на людей, які порушили карантинні обмеження. Про це Суспільному повідомила речниця обласної поліції Алла Ставицька.

За словами речниці, перевірки щодо дотримання правил карантину правоохоронці проводять у торгово-розважальних центрах, спортивних залах, готелях, ринках та закладах культури. Також перевіряють пасажирів громадського транспорту і перевізників.

Із початку жовтня 1 272 адмінпостанови поліцейські винесли за частиною другою статті 44-3. Вона стосується перебування у громадських місцях чи транспорті без масок. За це передбачено від 170 до 255 гривень штрафу. Їх з порушників можуть стягувати на місці.

Ще 111 адмінпротоколів поліцейські склали за порушення правил щодо карантину людей (частина перша статті 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення). Це, зокрема, щодо перевезення більшої кількості пасажирів, ніж місць для сидіння у громадському транспорті, або скупчення людей у торгов-розважальних центрах чи магазинах. Штраф для громадян – від 17 до 34 тисяч гривень, а для посадовців – від 34 до 170 тисяч гривень. Та сплатити його вони мають після рішення суду, якщо провину доведуть.

Що відомо:

  • Станом на 27 жовтня Полтавщина опинилася у "помаранчевому" рівні епідемічної небезпеки. Чи запроваджуватимуть додаткові карантинні обмеження в області, має вирішувати регіональна комісія з ТЕБ і НС, повідомляв Суспільному директор обласного Департаменту охорони здоров’я Віктор Лисак.
  • На Полтавщині за тиждень на 20% поменшало пасажирів на міжобласних маршрутах. Це через те, що від 21 жовтня діють нові обмеження у транспорті міжобласного сполучення, розповідав Суспільному директор підприємства «Полтаваавтотранс» Сергій Бутко.
На початок